SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43995772

Devonic s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2008

predtým Devilwork s.r.o.

IČO
43995772
DIČ
2022548847
Sídlo
Majerská cesta 36/1, 974 01 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľVladimír Hučko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Devonic s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 26. 2. 2008. Vo vedení firmy: Vladimír Hučko. V roku 2025 mala firma tržby 285 tis. € (−1,1 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať390. z 1 126 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
285 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+1251 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+36 %2015+223 %2016+0 %2017−0 %2018+113 %2019+37 %2020−34 %2021+78 %2022−16 %2023−42 %2024+86 %2025−1 %
  • Najlepší rok
    2015, +223 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −5,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,0 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    −23,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,9 %
    −13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby285 253 €288 405 €155 112 €268 776 €320 138 €179 998 €271 893 €198 449 €93 172 €93 178 €92 876 €28 780 €21 112 €
Výsledok hospodárenia5 609 €22 326 €−413 €31 908 €−21 410 €−39 988 €36 319 €12 953 €−47 714 €−19 572 €−10 073 €−27 838 €−19 096 €
Aktíva spolu133 462 €81 768 €101 344 €65 462 €30 883 €66 984 €100 138 €26 690 €35 761 €36 990 €18 975 €11 918 €11 166 €
Vlastné imanie25 517 €4 908 €−413 €−21 782 €−53 201 €−31 792 €8 197 €−28 122 €−41 075 €−131 193 €−111 621 €−101 548 €−73 710 €
Podané9. 6. 20268. 1. 20261. 7. 202430. 6. 202323. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202021. 6. 20191. 7. 201828. 6. 201729. 6. 201625. 6. 20152. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
390. z 1 126 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022548847
platiteľ od 14. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Majerská cesta 36/1, 974 01 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14391/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25620 Obrábanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Devilwork s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedkyod 2008
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
  • fotografické službyod 2013
  • vydavateľská činnosťod 2013
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • počítačové službyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
11 zmlúv
spolu 8 tis. € · posledná 31. 8. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 118 tis. € · posledný 27. 3. 2019

Posledné zmluvy

  • Mesto HnúšťaDohoda o zrušení zmluvy—31. 8. 2026
  • Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SRDohoda o splátkach4 tis. €28. 5. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25620), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025390. z 1 126
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 4. 2024Presun sídlaMajerská cesta 36/1 Banská Bystricapredtým Zvolenská cesta 6889/23 Banská Bystrica
  3. 5. 2. 2019Zápis konečného užívateľa výhodVladimír Hučko
  4. 22. 4. 2017Zmena obchodného menaDevonic s. r. o.predtým Devilwork s.r.o.
  5. 22. 4. 2017Presun sídlaZvolenská cesta 6889/23 Banská Bystricapredtým Cesta k nemocnici 21 Banská Bystrica
  6. 3. 3. 2010Nový spoločníkVladimír Hučko, podiel 100 %
  7. 26. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43995772

Devonic s. r. o. – tržby 285 tis. € – IČO 43995772