SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43997082

HOTEL PYRAMÍDA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Revúca · od 2008
IČO
43997082
DIČ
2022556580
Sídlo
Železničná 257, 050 01 Revúca
firmy v okolí

KonateľIng. Miroslav Chlepko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HOTEL PYRAMÍDA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Revúca, v registri od 22. 2. 2008. Vo vedení firmy: Miroslav Chlepko. V roku 2025 mala firma tržby 157 tis. € (−11,0 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať457. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
157 tis. €
Za rok
−11 %
Od 2013
+67 %
0100 tis.200 tis.2013—2015−20 %2017+18 %2018−33 %2019+17 %2020+51 %2021+5 %2022+15 %2023+13 %2024+24 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,4 %
  • Najlepší rok
    2020, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,2 %
    +4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,5 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,0 %
    +0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,7 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby157 126 €176 622 €142 057 €125 321 €109 205 €103 749 €68 823 €58 882 €88 300 €—75 136 €—93 978 €
Výsledok hospodárenia17 652 €12 095 €21 144 €18 314 €16 553 €17 136 €−61 617 €−8 822 €27 819 €28 518 €27 360 €34 480 €−31 842 €
Aktíva spolu866 180 €844 163 €795 422 €786 702 €787 702 €819 629 €801 130 €486 721 €571 620 €587 229 €586 308 €754 088 €1 182 006 €
Vlastné imanie45 823 €28 171 €16 075 €−5 069 €−23 383 €−39 936 €−57 072 €2 945 €11 767 €−16 052 €−44 570 €−71 929 €−106 409 €
Podané10. 3. 202613. 3. 202510. 3. 202416. 3. 202325. 3. 202231. 3. 202125. 3. 202027. 3. 201916. 3. 201827. 3. 20173. 3. 201618. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
457. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022556580
platiteľ od 1. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničná 257, 050 01 Revúca
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 14370/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Revúca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025457. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2010Nový spoločníkIng. Miroslav Chlepko, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022556580
  4. 22. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43997082

HOTEL PYRAMÍDA, s.r.o. – tržby 157 tis. € – IČO 43997082