SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43997490

Z.R.O., s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
43997490
DIČ
2022544183
Sídlo
Vážska 3255/10, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľMgr. Miroslav Šmida

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Z.R.O., s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 22. 2. 2008. Vo vedení firmy: Miroslav Šmida. V roku 2025 mala firma tržby 11 tis. € a stratu 380 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať109. z 128 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
11 tis. €
Za rok
+38 %
010 tis.20 tis.2013—2014+30 %2015+150 %2016−25 %2017−20 %2018−14 %2019+14 %2020−53 %2021−2 %2022+41 %2023−3 %2024+13 %2025+38 %
  • Najlepší rok
    2015, +150 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,5 %
    +11,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    143,6 %
    −6,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 394 €8 268 €7 306 €7 539 €5 348 €5 444 €11 599 €10 190 €11 813 €14 780 €19 754 €7 915 €6 070 €
Výsledok hospodárenia−380 €−2 722 €−365 €−1 083 €−1 599 €−2 101 €−2 015 €−1 495 €−4 051 €3 322 €2 591 €−352 €−271 €
Aktíva spolu24 886 €21 098 €21 301 €17 299 €18 340 €18 135 €21 321 €9 943 €12 326 €15 572 €11 170 €8 624 €8 569 €
Vlastné imanie−10 856 €−10 477 €−7 755 €−7 390 €−6 306 €−4 707 €−2 607 €−593 €1 862 €4 954 €1 633 €−958 €−606 €
Podané7. 3. 202620. 3. 202510. 5. 20249. 3. 202331. 3. 202229. 4. 20219. 6. 202014. 2. 201911. 6. 201824. 5. 20173. 6. 201629. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
109. z 128 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022544183
platiteľ od 17. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vážska 3255/10, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20212/L
Hlavná činnosť
38110 Zber iného ako nebezpečného odpadu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zber iného ako nebezpečného odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 38110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025109. z 128
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zber iného ako nebezpečného odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 1. 2020Presun sídlaVážska 3255/10 Žilinapredtým Bajzova 2418/19 Žilina
  3. 29. 9. 2009Nový spoločníkMgr. Miroslav Šmida, podiel 100 %
  4. 22. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zber iného ako nebezpečného odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43997490

Z.R.O., s. r. o. – tržby 11 tis. € – IČO 43997490