SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44000855

HANNA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2008
IČO
44000855
DIČ
2022547714
Sídlo
Nám. M. R. Štefánika 903/5A, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľAnton Rácz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HANNA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 26. 2. 2008. Vo vedení firmy: Anton Rácz. V roku 2025 mala firma tržby 420 tis. € (+2,9 %) a zisk 145 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať102. z 272 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
420 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2014
+107 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+0 %2016+52 %2017−18 %2018+59 %2019+69 %2020−24 %2021−18 %2022+65 %2023−38 %2024−7 %2025+3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,8 %
  • Najlepší rok
    2019, +69 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,1 %
    −29,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,1 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,6 %
    −1,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby420 231 €408 207 €438 021 €709 316 €429 636 €522 811 €685 758 €405 129 €254 018 €310 240 €203 981 €203 090 €
Výsledok hospodárenia145 €3 925 €19 674 €13 683 €39 434 €62 502 €41 828 €−1 054 €2 986 €48 002 €13 374 €−6 100 €
Aktíva spolu136 896 €166 675 €143 503 €330 114 €352 074 €268 368 €365 061 €179 128 €102 413 €93 190 €86 843 €53 132 €
Vlastné imanie12 870 €12 725 €81 591 €166 247 €152 564 €113 130 €100 562 €72 108 €73 162 €70 176 €26 432 €13 058 €
Podané30. 6. 202628. 6. 20259. 5. 202430. 6. 202328. 6. 202225. 6. 20219. 7. 20202. 4. 201927. 3. 201815. 5. 201730. 3. 201625. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
102. z 272 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022547714
platiteľ od 12. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2024
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. M. R. Štefánika 903/5A, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 21679/N
Základné imanie
8 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41201 Výstavba obytných budov
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení-elektrickýchod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2008
  • inštalácia a opravy chladiarenských zariadeníod 2008
  • technická služba- vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 11 tis. € · posledná 9. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41201), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025102. z 272
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 2. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Hrabovský
  3. 8. 2. 2024Nový spoločníkAnton Rácz, podiel 100 %
  4. 24. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodAnton Rácz
  5. 24. 8. 2021Zápis konečného užívateľa výhodPeter Hrabovský
  6. 28. 8. 2018Presun sídlaNám. M. R. Štefánika 903/5A Komárnopredtým 96 Čalovec
  7. 8. 7. 2011Nový člen vedeniaAnton Rácz, konateľ
  8. 12. 6. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022547714
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44000855

HANNA, s.r.o. – tržby 420 tis. € – IČO 44000855