SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44004559

RO - AD AUTO spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2008
IČO
44004559
DIČ
2022556371
Sídlo
Ul. kpt. J. Nálepku 3806/134, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľRoman Kermiet

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RO - AD AUTO spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 21. 2. 2008. Vo vedení firmy: Roman Kermiet. V roku 2025 mala firma tržby 502 tis. € (−24,7 %) a stratu 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať63. z 133 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
502 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2013
−48 %
0500 tis.1 mil.2013—2014−3 %2016−70 %2017+45 %2018+30 %2019−4 %2020−9 %2021+14 %2022+30 %2023+11 %2024−12 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +45 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,5 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -3,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,1 %
    +13,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby502 331 €667 113 €762 019 €686 799 €530 235 €466 992 €511 711 €534 425 €411 103 €283 291 €—931 481 €960 186 €
Výsledok hospodárenia−12 415 €−12 216 €1 731 €53 148 €26 760 €26 263 €67 073 €94 649 €73 929 €53 563 €82 274 €81 616 €40 852 €
Aktíva spolu486 838 €428 907 €464 178 €450 965 €437 667 €419 878 €536 598 €447 769 €379 632 €338 821 €317 158 €324 659 €—
Vlastné imanie379 178 €390 145 €402 361 €400 630 €347 482 €320 722 €484 288 €404 195 €329 546 €314 860 €261 297 €189 016 €—
Podané19. 6. 202628. 3. 20258. 3. 202431. 3. 20239. 3. 20224. 5. 20211. 4. 202026. 3. 201928. 3. 201827. 3. 201720. 3. 201616. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
63. z 133 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022556371
platiteľ od 1. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. kpt. J. Nálepku 3806/134, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 21655/N
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45310 Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • finančný leasingod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 10. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202563. z 133
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 7. 2020Presun sídlaUl. kpt. J. Nálepku 3806/134 Levicepredtým Kalnická cesta 3/a Levice
  3. 28. 8. 2015Presun sídlaKalnická cesta 3/a Levicepredtým Hviezdoslavova 37 Levice
  4. 28. 8. 2015Nový spoločníkRoman Kermiet, podiel 100 %
  5. 1. 6. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022556371
  6. 21. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44004559

RO - AD AUTO spol. s r.o. – tržby 502 tis. € – IČO 44004559