SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44008767

HARMAN Consulting s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44008767
DIČ
2022550167
Sídlo
Saratovská 10, 841 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Harman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HARMAN Consulting s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 29. 2. 2008. Vo vedení firmy: Jozef Harman. V roku 2025 mala firma tržby 114 tis. € (−2,9 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať457. z 1 678 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
114 tis. €
Za rok
−3 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×26,62015+20 %2016−30 %2017−9 %2018+154 %2019+79 %2020−65 %2021+20 %2022+0 %2023+2 %2024+12 %2025−3 %
  • Najlepší rok
    2014, ×26,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,1 %
    −5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -0,8 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    104,2 %
    +0,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby113 703 €117 040 €104 136 €102 520 €102 092 €85 284 €246 833 €137 826 €54 225 €59 855 €85 602 €71 500 €2 692 €
Výsledok hospodárenia−1 250 €4 581 €−8 096 €4 449 €5 760 €3 744 €25 681 €−7 714 €612 €1 627 €6 802 €−3 385 €14 858 €
Aktíva spolu162 926 €156 859 €156 821 €166 286 €126 517 €117 375 €127 536 €78 873 €58 130 €35 677 €43 462 €30 699 €12 691 €
Vlastné imanie−6 821 €−5 571 €−10 152 €−2 056 €−4 290 €−10 050 €−13 794 €−39 491 €−31 777 €−32 389 €−34 015 €−40 818 €−37 432 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202525. 6. 202427. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202129. 10. 202027. 6. 201929. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201628. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
457. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022550167
platiteľ od 1. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Saratovská 10, 841 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 2. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 50846/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • inštalácia počítačových sietí v rozsahu bezpečného napätia,od 2008
  • služby riadenia a vedenia zariadení na spracovanie údajov,od 2008
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť ),od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu automatizovaného spracovania dát,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 34 tis. € · posledná 29. 10. 2018

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025457. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 10. 2022Nový spoločníkIng. Jozef Harman, podiel 100 %
  3. 1. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022550167
  4. 29. 2. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44008767

HARMAN Consulting s. r. o. – tržby 114 tis. € – IČO 44008767