SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44010729

M-P TRADE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2008
IČO
44010729
DIČ
2022546768
Sídlo
Hviezdoslavova 683, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľPeter Šamaj

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M-P TRADE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 1. 3. 2008. Vo vedení firmy: Peter Šamaj. V roku 2025 mala firma tržby 208 tis. € (−0,9 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať930. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
208 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+298 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+215 %2015+24 %2016+23 %2017+3 %2018+14 %2019−7 %2020−9 %2021+13 %2022−5 %2023+7 %2024−27 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,2 %
  • Najlepší rok
    2014, +215 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,8 %
    +1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -4,2 %
    +3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    101,7 %
    −2,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby208 335 €210 309 €288 138 €270 027 €284 825 €251 099 €274 929 €294 715 €259 539 €252 234 €204 899 €165 147 €52 395 €
Výsledok hospodárenia−14 103 €−16 342 €4 299 €−9 030 €636 €8 461 €2 811 €612 €−25 590 €−323 €5 176 €−374 €−3 474 €
Aktíva spolu338 233 €211 566 €209 719 €143 514 €180 111 €183 578 €127 473 €141 639 €120 379 €120 821 €100 653 €83 909 €114 251 €
Vlastné imanie−5 752 €−7 991 €8 352 €−16 799 €−7 769 €−8 406 €−16 796 €−19 607 €−20 219 €5 371 €5 694 €518 €892 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202524. 6. 202429. 6. 202321. 6. 202230. 6. 202127. 10. 20201. 7. 201930. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201528. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
930. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022546768
platiteľ od 10. 3. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 683, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20218/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • kachliarstvood 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
posledná 31. 1. 2025

Posledné zmluvy

  • Materská škola, Klokočov 976Rámcová dohoda na dodanie tovaru (ďalej len "zmluva") —31. 1. 2025
  • Materská škola, Klokočov 976Rámcová dohoda na dodanie tovaru (ďalej len "zmluva") —19. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025930. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 7. 2023Presun sídlaHviezdoslavova 683 Čadcapredtým Potočná 2836/1B Čadca
  3. 21. 10. 2011Nový spoločníkPeter Šamaj, podiel 100 %
  4. 1. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44010729

M-P TRADE, s. r. o. – tržby 208 tis. € – IČO 44010729