SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44013779

3Dea, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2008
IČO
44013779
DIČ
2022566150
Sídlo
Mariánska 32/524, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľBc. Matej Suchý+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3Dea, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 20. 3. 2008. Vo vedení firmy: Matej Suchý a Marcela Suchá. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (+3,3 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1388. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2013
−75 %
020 tis.40 tis.60 tis.2013—2015+15 %2016−22 %2017−3 %2018+2 %2019−18 %2020−10 %2021−23 %2022+48 %2023−45 %2024−40 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2022, +48 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    81,8 %
    +81,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,8 %
    +38,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,0 %
    +32,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,5 %
    −17,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby11 745 €11 368 €18 998 €34 702 €23 449 €30 592 €33 812 €41 244 €40 345 €41 781 €53 516 €—46 550 €
Výsledok hospodárenia9 610 €9 €636 €1 106 €−7 978 €−5 864 €54 €−14 585 €1 689 €1 262 €−10 318 €−10 026 €−5 883 €
Aktíva spolu29 993 €23 346 €22 606 €25 754 €22 668 €27 968 €37 341 €37 092 €59 593 €50 294 €48 222 €39 713 €40 223 €
Vlastné imanie24 748 €15 138 €15 129 €14 490 €11 384 €11 865 €10 228 €4 623 €18 208 €−7 481 €−15 744 €−13 926 €−17 020 €
Podané26. 6. 202611. 3. 202518. 3. 202422. 3. 202318. 3. 202228. 6. 202129. 6. 202013. 2. 201922. 3. 20188. 3. 201721. 3. 201624. 2. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1388. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
995 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022566150
platiteľ od 1. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mariánska 32/524, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51274/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • projektová činnosť interiérov a designu,od 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2008
  • spracovanie textových a obrazových predlôch prostredníctvom výpočtovej techniky,od 2008
  • organizovanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • spracovanie údajov,od 2008
  • zhotovovanie www stránok,od 2008
  • počítačova grafika, grafické a kresličské práce na počítači,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251388. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 12. 2010Nový spoločníkIng. Marcela Suchá, podiel 50 %
  3. 16. 11. 2010Nový člen vedeniaIng. Marcela Suchá, konateľ
  4. 8. 10. 2009Nový spoločníkBc. Matej Suchý, podiel 50 %
  5. 1. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022566150
  6. 20. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44013779

3Dea, s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 44013779