SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44024070

VR Consulting s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2008
IČO
44024070
DIČ
2022561596
Sídlo
Hody 1665, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Radoslav Vlkovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VR Consulting s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 8. 3. 2008. Vo vedení firmy: Radoslav Vlkovič a Eva Vlkovičová. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+2,1 %) a zisk 28 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať633. z 1 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+38 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+25 %2016+21 %2017−6 %2018+13 %2019−3 %2020+2 %2021+43 %2022−47 %2023−3 %2024+14 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2021, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    46,4 %
    +7,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,5 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,0 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,6 %
    +9,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 870 €59 600 €52 200 €53 660 €100 464 €70 010 €68 387 €70 667 €62 441 €66 470 €54 981 €44 054 €—
Výsledok hospodárenia28 238 €22 964 €14 985 €17 333 €35 325 €25 543 €11 745 €9 674 €8 483 €26 318 €20 301 €14 550 €8 117 €
Aktíva spolu141 523 €115 640 €109 346 €107 282 €139 969 €98 377 €77 189 €82 971 €91 857 €92 631 €66 244 €46 853 €29 956 €
Vlastné imanie115 185 €104 946 €94 483 €91 997 €108 207 €78 883 €67 259 €67 014 €74 823 €67 340 €58 455 €41 040 €26 489 €
Podané3. 6. 202630. 5. 202531. 5. 20246. 3. 202329. 3. 202226. 5. 202126. 5. 202015. 5. 201926. 3. 20182. 3. 201719. 3. 201618. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
633. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022561596
platiteľ od 1. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hody 1665, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 32711/T
Základné imanie
7 389 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • podnikateľské poradenstvo,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • inžinierska činnosť, zabezpečovanie prác a dodávok prostredníctvom oprávnenej organizácie,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
  • grafické a kresličské práce,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,od 2008
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 30 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025633. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 3. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2023Nový spoločníkIng. arch. Radoslav Vlkovič, podiel 89,8 %
  3. 19. 1. 2023Nový spoločníkIng. Eva Vlkovičová, podiel 10,2 %
  4. 4. 10. 2013Nový člen vedeniaIng. Eva Vlkovičová, konateľ
  5. 14. 8. 2013Presun sídlaHody 1665 Galantapredtým Záhradná 1618/102 Dunajská Lužná
  6. 8. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44024070

VR Consulting s. r. o. – tržby 61 tis. € – IČO 44024070