SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44033281

Alarm system, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2008
IČO
44033281
DIČ
2022572343
Sídlo
Rulandská 3899/13, 949 11 Nitra
firmy v okolí

KonateľRóbert Šmida+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Alarm system, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 1. 4. 2008. Vo vedení firmy: Róbert Šmida a Regína Bujnová. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (+7,1 %) a zisk 125 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať75. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,3 mil. €
Za rok
+7 %
Od 2013
+608 %
02 mil.4 mil.2013—2014+105 %2015+47 %2016+78 %2017+76 %2018−39 %2019−98 %2020−75 %2021−36 %2022+7 %2023×22,72024×13,12025+7 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,7 %
  • Najlepší rok
    2023, ×22,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,5 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,9 %
    −7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,6 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,9 %
    +1,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 262 940 €2 112 669 €161 370 €7 095 €6 600 €10 235 €40 844 €1 844 941 €3 031 936 €1 722 137 €964 789 €656 541 €319 661 €
Výsledok hospodárenia124 943 €137 617 €22 837 €2 868 €−29 242 €−36 882 €−61 461 €105 322 €227 452 €95 236 €20 678 €8 335 €4 024 €
Aktíva spolu802 706 €629 878 €418 140 €351 904 €348 825 €384 198 €432 940 €514 099 €518 071 €292 787 €156 084 €138 411 €47 244 €
Vlastné imanie627 296 €502 353 €364 736 €341 898 €339 031 €368 273 €405 155 €466 617 €361 294 €133 841 €38 605 €17 927 €9 592 €
Podané13. 5. 202624. 6. 202528. 3. 202430. 5. 202330. 5. 202231. 3. 202127. 3. 202028. 3. 201930. 5. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
75. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
35 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022572343
platiteľ od 1. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 3 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rulandská 3899/13, 949 11 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 21925/N
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
25 – 49 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2008
  • rekonštrukcia, údržba a montáž vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202575. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 13. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 6. 2025Nový spoločníkRegína Bujnová, podiel 50 %
  3. 10. 6. 2025Nový spoločníkRóbert Šmida, podiel 50 %
  4. 21. 5. 2025Nový člen vedeniaRegína Bujnová, konateľ
  5. 10. 10. 2023Presun sídlaRulandská 3899/13 Nitrapredtým Rybárska 31 Nitra
  6. 7. 1. 2019Nový člen vedeniaRóbert Šmida, konateľ
  7. 1. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44033281

Alarm system, s.r.o. – tržby 2,3 mil. € – IČO 44033281