SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44036116

KERAMOSPOL projekt, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008
IČO
44036116
DIČ
2022558384
Sídlo
Kukučínova 7443, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Jozef Illa+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KERAMOSPOL projekt, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 15. 3. 2008. Vo vedení firmy: Jozef Illa a Michaela Markovičová. V roku 2025 mala firma tržby 247 tis. € (−14,8 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1045. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
247 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2014
+400 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+19 %2016+59 %2017−15 %2018+79 %2019−38 %2020−0 %2021+83 %2022−20 %2023+196 %2024−23 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2023, +196 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    +2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,0 %
    +13,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +9,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,1 %
    +7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby246 542 €289 243 €375 427 €126 898 €158 513 €86 849 €87 196 €140 746 €78 635 €92 977 €58 417 €49 278 €—
Výsledok hospodárenia1 191 €−6 350 €40 113 €−5 039 €10 638 €2 286 €−34 €22 187 €−8 548 €10 423 €3 059 €3 412 €39 €
Aktíva spolu93 917 €82 656 €146 375 €53 464 €47 596 €30 661 €27 021 €51 185 €40 195 €32 915 €23 269 €37 710 €27 830 €
Vlastné imanie59 104 €57 913 €64 263 €24 151 €29 190 €18 552 €16 266 €29 298 €7 111 €15 658 €5 235 €2 176 €−1 237 €
Podané13. 2. 202617. 3. 202526. 4. 20248. 2. 202317. 2. 202218. 2. 202114. 2. 202026. 2. 20198. 3. 201810. 3. 20179. 3. 201610. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1045. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022558384
platiteľ od 9. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kukučínova 7443, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19924/R
Základné imanie
6 642 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • prenájom motorových vozidielod 2008
  • upratovacie službyod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • sprostredkovanie obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2008
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2008
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 400 tis. € · posledná 3. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Stredná priemyselná škola stavebná Emila Belluša, Staničná 4, TrenčínDarovacia zmluva100 €3. 9. 2026
  • Centrum sociálnych služieb - NÁDEJZMLUVA O DIELO12 tis. €11. 11. 2024
  • Trenčiansky samosprávny krajDodatok č. 2 k Zmluve o dielo č. 2023/1052 - dohoda o pristúpení k zmluve—21. 6. 2024
  • Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v TrenčíneDodatok č. 2 k Zmluve o dielo č. 2023/1052 - dohoda o pristúpení k zmluve—21. 6. 2024
  • Trenčiansky samosprávny krajDodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 2023/1052—22. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251045. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Illa
  3. 16. 12. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Michaela Markovičová
  4. 20. 4. 2022Presun sídlaKukučínova 7443 Trenčínpredtým Jilemnického 17 Trenčín
  5. 20. 4. 2022Nový spoločníkIng. Michaela Markovičová, podiel 50 %
  6. 20. 4. 2022Nový spoločníkIng. Jozef Illa, podiel 50 %
  7. 4. 7. 2019Nový člen vedeniaIng. Michaela Markovičová, konateľ
  8. 15. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44036116

KERAMOSPOL projekt, s. r. o. – tržby 247 tis. € – IČO 44036116