SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44040717

KATARÍNA HRČKOVÁ - BH, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44040717
DIČ
2022566458
Sídlo
Ľubľanská 2982/8, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľKatarína Hrčková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KATARÍNA HRČKOVÁ - BH, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 18. 3. 2008. Vo vedení firmy: Katarína Hrčková. V roku 2025 mala firma tržby 312 tis. € (−7,8 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať106. z 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
312 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2014
+108 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+1 %2016+8 %2017+1 %2018+3 %2019+13 %2020+5 %2021+114 %2022−44 %2023+27 %2024+12 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,5 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,3 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,4 %
    −2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby311 914 €338 447 €302 464 €238 937 €427 534 €200 077 €191 156 €169 471 €164 622 €163 544 €151 292 €149 826 €
Výsledok hospodárenia5 691 €6 854 €−340 €−442 €2 948 €−2 716 €2 282 €3 128 €923 €1 797 €1 307 €1 127 €
Aktíva spolu244 578 €279 701 €295 216 €362 894 €362 361 €253 200 €226 740 €158 010 €125 628 €89 211 €75 706 €95 355 €
Vlastné imanie60 196 €61 358 €54 514 €54 853 €55 295 €52 347 €55 063 €55 461 €52 332 €51 408 €49 611 €48 304 €
Podané23. 6. 202618. 6. 20255. 6. 202429. 6. 202323. 6. 202217. 6. 202125. 6. 202031. 5. 201927. 6. 20189. 5. 201727. 4. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
106. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ľubľanská 2982/8, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20311/L
Základné imanie
45 460 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86909 Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia – ambulancie dopravnej zdravotnej službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
38 zmlúv
spolu 12 tis. € · posledná 21. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenský raj & SpišObjednávka – Zdravotná služba Spišských 333 EXTREME 700 €21. 4. 2026
  • Slovenský raj & SpišObjednávka – Zdravotná služba na podujatí: 47. ročník celoslovenského zrazu cykloturistov KST123 €11. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 1. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 12. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—8. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025106. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná zdravotná starostlivosť i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 23. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodKatarína Hrčková
  3. 21. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodKatarína Ježová
  4. 11. 9. 2015Nový spoločníkKatarína Hrčková, podiel 50 %
  5. 11. 9. 2015Nový spoločníkKatarína Ježová, podiel 50 %
  6. 18. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná zdravotná starostlivosť i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44040717

KATARÍNA HRČKOVÁ - BH, s. r. o. – tržby 312 tis. € – IČO 44040717