SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44041322

MEDMART, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2008
IČO
44041322
DIČ
2022570066
Sídlo
Priehradka 10638/18A, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľDoc. MUDr. Stanislav Funiak, CSc.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MEDMART, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 1. 4. 2008. Vo vedení firmy: Doc. Stanislav Funiak a Dušan Holan. V roku 2025 mala firma tržby 202 tis. € (−29,9 %) a zisk 35 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1600. z 6 446 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
202 tis. €
Za rok
−30 %
Od 2013
+43 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2016+3 %2017−1 %2018−1 %2019−0 %2020+7 %2021+2 %2022+16 %2023+14 %2024+40 %2025−30 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,0 %
  • Najlepší rok
    2024, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,5 %
    −5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,5 %
    −11,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,9 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,9 %
    −4,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby201 689 €287 667 €205 996 €180 747 €155 667 €152 116 €142 573 €142 831 €144 434 €145 391 €——141 247 €
Výsledok hospodárenia35 199 €66 550 €50 026 €33 815 €13 557 €9 854 €15 386 €17 101 €13 353 €25 384 €19 629 €−16 674 €−13 261 €
Aktíva spolu906 375 €914 652 €891 705 €1 223 154 €1 200 805 €1 247 356 €1 194 872 €1 171 136 €1 248 017 €1 237 664 €1 232 104 €1 252 398 €1 339 224 €
Vlastné imanie336 610 €301 411 €229 161 €179 134 €145 320 €131 764 €121 911 €106 526 €89 425 €76 072 €50 688 €31 059 €29 372 €
Podané31. 3. 202628. 3. 202527. 3. 202424. 3. 202325. 3. 202230. 3. 202131. 3. 202020. 6. 201926. 6. 201829. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1600. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022570066
platiteľ od 14. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priehradka 10638/18A, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20378/L
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • skladovanie mimo prevádzkovania verejných skladovod 2008
  • organizovanie školení, kurzov, seminárov, kultúrnych a spoločenských podujatíod 2008
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosťod 2008
  • prenájom motorových vozidiel a mechanizmovod 2008
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení a technológiíod 2008
  • podnikateľské, organizačné, administratívne a ekonomické poradenstvood 2008
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných ako základných služiebod 2008
  • sprostredkovanie obchodu, výroby, dopravy a služiebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 3. 4. 2025

Posledné zmluvy

  • Národná transfúzna služba SRDodatok č. 2 k Zmluve o nájme nebytových priestorov577 €3. 4. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251600. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2022Nový spoločníkDoc. MUDr. Stanislav Funiak, CSc., podiel 50 %
  3. 24. 12. 2014Nový spoločníkIng. arch. Dušan Holan, podiel 50 %
  4. 16. 12. 2014Nový člen vedeniaIng. arch. Dušan Holan, konateľ
  5. 5. 1. 2010Presun sídlaPriehradka 10638/18A Martinpredtým Kollárova 49 Martin
  6. 1. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44041322

MEDMART, s.r.o. – tržby 202 tis. € – IČO 44041322