SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44042078

ISC Slovensko s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým ISC Trans, s.r.o.

IČO
44042078
DIČ
2022580527
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAlain Michel Müller

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ISC Slovensko s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 3. 4. 2008. Vo vedení firmy: Alain Michel Müller. V roku 2025 mala firma tržby 140 tis. € (−19,2 %) a stratu 59 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1021. z 6 701 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
140 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2013
−88 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+1 %2015−11 %2016−1 %2017−32 %2018−33 %2019−19 %2020−28 %2021−11 %2022+1 %2023−8 %2024−23 %2025−19 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +1 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -41,8 %
    −8,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -234,9 %
    −165,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -36,7 %
    −8,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,4 %
    +25,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby140 074 €173 435 €224 826 €243 607 €240 614 €270 193 €377 741 €468 355 €696 429 €1 018 322 €1 026 528 €1 156 774 €1 145 100 €
Výsledok hospodárenia−58 570 €−58 033 €12 517 €30 098 €31 405 €18 014 €−44 828 €−50 465 €56 962 €85 434 €121 480 €137 283 €166 749 €
Aktíva spolu159 465 €204 839 €217 572 €380 327 €339 825 €337 629 €364 610 €429 027 €440 265 €438 831 €985 831 €974 193 €895 176 €
Vlastné imanie24 932 €83 502 €141 535 €129 018 €98 920 €67 515 €54 407 €99 235 €149 700 €92 738 €642 669 €521 188 €383 905 €
Podané29. 6. 202627. 6. 20256. 6. 202429. 6. 202321. 6. 202215. 3. 202111. 3. 202019. 3. 201928. 3. 201817. 6. 20177. 6. 201625. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1021. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022580527
platiteľ od 21. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hraničná 18, 821 05 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51498/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ISC Trans, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava,od 2008
  • administratívne práce,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2010
  • vedenie účtovníctva,od 2010
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2011
  • čistiace a upratovacie služby,od 2011
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 2 tis. € · posledná 13. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5582 tis. €13. 3. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251021. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

52 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 52.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 1. 2018Zmena obchodného menaISC Slovensko s.r.o.predtým ISC Trans, s.r.o.
  3. 11. 1. 2018Nový spoločníkAlain Michel Müller, podiel 100 %
  4. 14. 7. 2010Presun sídlaHraničná 18 Bratislavapredtým Drotárska cesta 46 Bratislava
  5. 3. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44042078

ISC Slovensko s.r.o. – tržby 140 tis. € – IČO 44042078