SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44042639

DADOS s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008
IČO
44042639
DIČ
2022557559
Sídlo
Legionárska 7735/31B, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľDavid Vrba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DADOS s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 8. 3. 2008. Vo vedení firmy: David Vrba. V roku 2025 mala firma tržby 430 tis. € (−18,0 %) a zisk 50 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať950. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
430 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2013
+471 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+156 %2015−36 %2016+39 %2017+27 %2018−35 %2019−13 %2020+41 %2021−3 %2022+29 %2023+86 %2024+30 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    +15,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +156 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,6 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,5 %
    +9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,1 %
    +8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,2 %
    −13,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby429 599 €524 035 €403 952 €217 331 €168 542 €173 066 €122 990 €141 741 €219 108 €172 445 €123 871 €192 369 €75 186 €
Výsledok hospodárenia50 044 €22 084 €16 390 €2 089 €3 538 €1 680 €−308 €494 €7 270 €8 733 €2 257 €9 877 €−687 €
Aktíva spolu332 380 €313 741 €269 934 €184 838 €167 149 €186 673 €107 626 €119 817 €112 892 €111 449 €68 897 €70 105 €103 850 €
Vlastné imanie112 491 €63 447 €41 362 €36 486 €36 296 €32 766 €32 428 €32 735 €32 242 €24 971 €16 237 €13 981 €4 103 €
Podané19. 6. 202624. 6. 20257. 6. 202418. 3. 20239. 6. 202229. 6. 202130. 3. 202028. 3. 201929. 3. 201827. 6. 201730. 3. 201629. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
950. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022557559
platiteľ od 18. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Legionárska 7735/31B, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19899/R
Základné imanie
7 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • predaj a prenájom motorových vozidielod 2008
  • výroba hračiek a hierod 2008
  • kancelárske a sekretárske službyod 2008
  • organizovanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatíod 2008
  • sprostredkovanie obchodu a výrobyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025950. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 10. 2019Presun sídlaLegionárska 7735/31B Trenčínpredtým Legionárska 655/41 Trenčín
  3. 18. 2. 2014Presun sídlaLegionárska 655/41 Trenčínpredtým L. Novomeského 2/2688 Trenčín
  4. 18. 2. 2014Nový spoločníkDavid Vrba, podiel 100 %
  5. 18. 4. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022557559
  6. 8. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44042639

DADOS s. r. o. – tržby 430 tis. € – IČO 44042639