SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44043783

WGM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2008
IČO
44043783
DIČ
2022556690
Sídlo
Hurbanova 18, 917 08 Trnava
firmy v okolí

KonateľĽuboš Brežák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WGM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 12. 3. 2008. Vo vedení firmy: Ľuboš Brežák. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 121 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7720. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−44 %
05 tis.10 tis.15 tis.2014—2015−32 %2016−10 %2017+68 %2018−25 %2019+165 %2020+10 %2021−32 %2022+5 %2023+13 %2024−25 %2025−44 %
  • Najlepší rok
    2019, +165 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    1,1 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,1 %
    +3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 437 €6 103 €8 157 €7 212 €6 867 €10 116 €9 164 €3 459 €4 602 €2 732 €3 045 €4 487 €—
Výsledok hospodárenia121 €775 €3 867 €3 311 €2 721 €3 192 €−258 €−2 154 €−2 169 €−5 322 €−5 877 €−2 361 €1 024 €
Aktíva spolu10 758 €22 476 €22 080 €17 913 €15 070 €14 484 €13 174 €1 584 €2 925 €5 201 €9 018 €12 467 €6 546 €
Vlastné imanie9 676 €20 911 €20 136 €16 269 €12 958 €10 237 €7 045 €−21 054 €−18 900 €−16 731 €−11 409 €−5 532 €−3 171 €
Podané3. 2. 202613. 3. 202527. 3. 202427. 3. 202320. 1. 202216. 3. 20213. 5. 202018. 3. 20194. 4. 20184. 5. 201710. 3. 201610. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7720. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022556690
platiteľ od 15. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hurbanova 18, 917 08 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 21569/T
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • sprostredkovanie v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257720. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 3. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 9. 2013Nový spoločníkĽuboš Brežák, podiel 100 %
  3. 15. 4. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022556690
  4. 12. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44043783

WGM, s.r.o. – tržby 3 tis. € – IČO 44043783