SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44044151

PHARMA-CON SLOVAK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008

predtým THIORIS, s.r.o.

IČO
44044151
DIČ
2022562300
Sídlo
Za plavárňou 8121/3, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľPetr Malíř

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 20. 3. 2008. Vo vedení firmy: Petr Malíř. V roku 2025 mala firma tržby 545 tis. € (−0,5 %) a stratu 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať818. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
545 tis. €
Za rok
−0 %
Od 2013
+119 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+2 %2015+1 %2016+10 %2017−1 %2018−14 %2019+15 %2020+24 %2021+53 %2022+1 %2023−20 %2024+27 %2025−0 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,6 %
    −5,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -15,4 %
    −31,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,0 %
    −18,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    41,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby544 931 €547 573 €432 094 €539 409 €531 593 €347 157 €279 434 €242 153 €280 796 €283 428 €257 861 €255 234 €249 138 €
Výsledok hospodárenia−14 193 €17 499 €7 780 €21 244 €16 943 €20 061 €9 952 €−2 089 €31 951 €174 €−1 491 €17 140 €16 631 €
Aktíva spolu158 546 €184 813 €134 146 €148 576 €175 708 €102 649 €119 719 €92 632 €97 470 €100 011 €68 387 €67 003 €59 908 €
Vlastné imanie92 387 €106 580 €89 082 €81 301 €60 057 €43 113 €23 024 €13 072 €15 162 €−38 996 €−39 170 €−37 679 €−54 820 €
Podané16. 3. 20262. 4. 202521. 3. 202411. 4. 202325. 3. 202227. 3. 202126. 3. 202027. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201731. 5. 20164. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
818. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022562300
platiteľ od 1. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Za plavárňou 8121/3, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
20. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 49978/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
THIORIS, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • administratívne služby,od 2008
  • vydavateľská činnosť,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • finančný leasing,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025818. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 10 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 5. 2024Nový spoločníkTEAM 4 YOU s.r.o.., podiel 50 %
  3. 18. 5. 2024Nový spoločníkPetr Maĺíř, podiel 25 %
  4. 29. 11. 2022Nový spoločníkMAGNIFICUS GROUP a.s., podiel 25 %
  5. 1. 8. 2017Presun sídlaZa plavárňou 8121/3 Žilinapredtým Kamenná 5 Žilina
  6. 1. 8. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022562300
  7. 6. 6. 2008Zmena obchodného menaPHARMA-CON SLOVAK s. r. o.predtým THIORIS, s.r.o.
  8. 6. 6. 2008Presun sídlaKamenná 5 Žilinapredtým Boženy Nemcovej 8 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44044151

PHARMA-CON SLOVAK s. r. o. – tržby 545 tis. € – IČO 44044151