SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44045255

BEST 74 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2008

predtým Space media s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
44045255
DIČ
2022557416
Sídlo
Vinohradnícka 1760/31, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľRoman Miklós

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BEST 74 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 8. 3. 2008. Vo vedení firmy: Roman Miklós. V roku 2025 mala firma tržby 421 tis. € (+34,8 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1. z 14 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
421 tis. €
Za rok
+35 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+151 %2016+94 %2017+50 %2018+11 %2019+17 %2020+152 %2021+37 %2022+34 %2023+13 %2024−29 %2025+35 %
  • Najlepší rok
    2020, +152 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,3 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,2 %
    +1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,6 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby421 221 €312 513 €439 345 €390 503 €290 588 €211 870 €84 118 €71 619 €64 454 €43 089 €22 180 €8 834 €—
Výsledok hospodárenia4 705 €2 469 €1 205 €1 084 €−2 656 €7 800 €108 €1 390 €4 493 €2 012 €4 515 €−9 334 €−1 116 €
Aktíva spolu213 840 €232 977 €239 579 €243 107 €155 705 €158 945 €52 597 €38 035 €30 345 €11 397 €6 239 €304 €39 848 €
Vlastné imanie41 526 €36 822 €34 353 €33 148 €32 065 €34 721 €26 921 €26 814 €25 424 €5 842 €3 829 €−686 €39 848 €
Podané4. 6. 202626. 6. 20254. 6. 202430. 3. 202328. 6. 20225. 6. 202127. 6. 202028. 6. 201926. 6. 201828. 6. 201729. 6. 201624. 6. 20154. 10. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1. z 14 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022557416
platiteľ od 1. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vinohradnícka 1760/31, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 36286/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47890 Maloobchod v stánkoch a na trhoch s ostatným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Biofield Slovakia s. r. o. · Space media s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti reklamy,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • čistiace a upratovacie služby,od 2014
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2014
  • vedenie účtovníctva,od 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod v stánkoch a na trhoch s ostatným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
8 zmlúv
spolu 90 € · posledná 29. 5. 2025

Posledné zmluvy

  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Podnájomná zmluva č. 20255030 na prenájom pozemku—29. 5. 2025
  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Zmluva o poskytnutí služby č. 20254104 PRENÁJOM MESTSKÝCH VRATNÝCH POHÁROV—29. 5. 2025
  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Zmluva o poskytnutí služby č. 29 PRENÁJOM VRATNÝCH POHÁROV—25. 6. 2024
  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Podnájomná zmluva č. 20245077 na prenájom pozemku—5. 6. 2024
  • Správa cestovného ruchu Senec s.r.o.Zmluva o poskytnutí služby č. 18 PRENÁJOM VRATNÝCH POHÁROV—5. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47890), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251. z 14
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod v stánkoch a na trhoch s ostatným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 8. 2014Zmena obchodného menaBEST 74 s.r.o.predtým Biofield Slovakia s. r. o.
  3. 15. 8. 2014Presun sídlaVinohradnícka 1760/31 Dunajská Stredapredtým Banšelova 12 Bratislava
  4. 15. 8. 2014Nový spoločníkRoman Miklós, podiel 100 %
  5. 21. 7. 2014Nový člen vedeniaRoman Miklós, konateľ
  6. 24. 8. 2010Zmena obchodného menaBiofield Slovakia s. r. o.predtým Space media s. r. o.
  7. 1. 5. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022557416
  8. 8. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod v stánkoch a na trhoch s ostatným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44045255

BEST 74 s.r.o. – tržby 421 tis. € – IČO 44045255