SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44047347

venax, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2008
IČO
44047347
DIČ
2022594222
Sídlo
Bulharská 44, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Benko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

venax, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 3. 4. 2008. Vo vedení firmy: Branislav Benko. V roku 2025 mala firma tržby 259 tis. € (+159,9 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať585. z 6 699 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
259 tis. €
Za rok
+160 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+59 %2015×26,12016−28 %2017−8 %2018−34 %2019+2 %2020−46 %2021−42 %2022−41 %2023×9,22024−48 %2025+160 %
  • Najlepší rok
    2015, ×26,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,9 %
    −3,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,9 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,0 %
    +7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby259 274 €99 748 €192 556 €21 028 €35 466 €61 393 €114 456 €112 051 €170 387 €186 009 €257 600 €9 858 €6 197 €
Výsledok hospodárenia5 386 €16 349 €37 180 €−15 740 €−23 168 €−14 906 €−8 150 €−62 717 €5 115 €2 568 €1 693 €806 €−144 €
Aktíva spolu570 997 €701 825 €759 120 €674 598 €718 109 €755 859 €847 509 €872 799 €1 032 185 €1 043 990 €901 702 €39 093 €36 963 €
Vlastné imanie137 149 €221 961 €205 611 €168 431 €184 171 €207 339 €222 293 €230 443 €293 160 €288 045 €285 477 €1 461 €655 €
Podané21. 6. 202611. 6. 202522. 6. 20241. 6. 202328. 6. 202229. 6. 202117. 9. 202024. 6. 201929. 6. 201830. 6. 20179. 6. 201624. 3. 201520. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
585. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022594222
platiteľ od 1. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bulharská 44, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 21992/T
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2008
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2008
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
  • činnosť ekonomických a účtovných poradcov,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025585. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 21. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 8. 2022Nový spoločníkIng. Branislav Benko, podiel 100 %
  3. 31. 7. 2022Nový člen vedeniaIng. Branislav Benko, konateľ
  4. 1. 6. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022594222
  5. 6. 5. 2008Presun sídlaBulharská 44 Trnavapredtým Baníkova 6 Bratislava
  6. 3. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44047347

venax, s. r. o. – tržby 259 tis. € – IČO 44047347