SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44047622

CM Slovakia spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44047622
DIČ
2022606971
Sídlo
Rozvodná 9/A, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Trandžík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CM Slovakia spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 3. 2008. Vo vedení firmy: Peter Trandžík. V roku 2025 mala firma tržby 5 mil. € (+18,8 %) a zisk 237 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať12. z 450 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 mil. €
Za rok
+19 %
Od 2013
+833 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+90 %2015+46 %2016−5 %2017+6 %2018+59 %2019+33 %2020−18 %2021+66 %2022+22 %2023−4 %2024−17 %2025+19 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +90 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,7 %
    +4,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,5 %
    −3,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby5 012 627 €4 219 498 €5 076 410 €5 276 125 €4 331 874 €2 605 868 €3 186 390 €2 404 694 €1 508 199 €1 421 253 €1 492 716 €1 019 257 €537 340 €
Výsledok hospodárenia237 318 €146 094 €208 564 €207 685 €214 814 €106 578 €150 182 €36 076 €20 508 €13 956 €11 967 €1 725 €−22 462 €
Aktíva spolu2 909 601 €2 611 376 €2 232 211 €2 223 588 €1 875 631 €1 481 218 €1 324 284 €559 065 €492 484 €466 271 €337 704 €446 590 €181 267 €
Vlastné imanie1 266 214 €1 046 479 €1 013 817 €805 253 €597 568 €382 754 €276 176 €125 995 €89 919 €69 410 €55 454 €43 487 €41 761 €
Podané19. 6. 20269. 5. 202521. 6. 20246. 6. 20236. 6. 202216. 4. 202123. 7. 20209. 3. 201912. 3. 201816. 3. 20174. 3. 201615. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
91 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022606971
platiteľ od 28. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rozvodná 9/A, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51371/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnosti,od 2008
  • predaj cestných a stavebných strojov,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • prenájom stavebných strojov a zariadení,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • počítačové služby,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
15 zmlúv
spolu 1,2 mil. € · posledná 25. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Servis a opravy zariadení značky HONDA24 tis. €25. 11. 2025
  • Obec Oravské VeseléKúpna zmluva—21. 6. 2024
  • Obec Východná, 032 32Dodatok KZ—6. 11. 2023
  • Obec Východná, 032 32Kúpna zmluva143 tis. €3. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 8. 2022Nový spoločníkPeter Trandžík, podiel 100 %
  3. 26. 6. 2020Zápis konečného užívateľa výhodPeter Trandžík
  4. 25. 6. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Trandžík
  5. 21. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodPeter Trandžík
  6. 28. 5. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022606971
  7. 28. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44047622

CM Slovakia spol. s r. o. – tržby 5,0 mil. € – IČO 44047622