SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44047649

ALNUS Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2008
IČO
44047649
DIČ
2022571001
Sídlo
Duklianska 11, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľIvan Barna+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALNUS Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 3. 4. 2008. Vo vedení firmy: Ivan Barna a Mária Šibová. V roku 2025 mala firma tržby 259 tis. € (−3,1 %) a zisk 116 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať562. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
259 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+41 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014×5,12015+11 %2016+4 %2017−86 %2018+26 %2019+9 %2020−3 %2021+11 %2022+4 %2023+5 %2024+10 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,9 %
  • Najlepší rok
    2014, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,0 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,8 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby259 497 €267 799 €243 986 €231 860 €223 271 €200 282 €205 529 €188 865 €149 422 €1 077 811 €1 039 267 €937 339 €183 535 €
Výsledok hospodárenia116 €2 248 €202 €−12 125 €−8 324 €5 785 €3 816 €−3 646 €857 €8 067 €11 395 €−28 616 €7 855 €
Aktíva spolu383 342 €330 187 €418 418 €264 672 €245 251 €288 730 €281 500 €245 266 €243 962 €311 511 €414 058 €448 494 €507 434 €
Vlastné imanie915 €799 €5 702 €−4 448 €7 677 €16 000 €10 215 €6 398 €10 044 €9 187 €2 029 €−9 366 €19 251 €
Podané30. 6. 202618. 11. 20251. 7. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202120. 7. 20201. 4. 201928. 3. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
562. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022571001
platiteľ od 10. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Duklianska 11, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19937/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Predmet činnosti

42 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2008
  • pestovanie, spracovanie a obchodovanie s chránenými rastlinamiod 2008
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2008
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2008
  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • prenájom hnuteľných vecíod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 17. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025562. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2025Nový člen vedeniaMária Šibová, konateľ
  3. 2. 8. 2022Nový spoločníkIvan Barna, podiel 100 %
  4. 14. 4. 2009Nový člen vedeniaIvan Barna, konateľ
  5. 27. 11. 2008Presun sídlaDuklianska 11 Bardejovpredtým Duklianska 14 Bardejov
  6. 3. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44047649

ALNUS Slovakia s. r. o. – tržby 259 tis. € – IČO 44047649