SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44050348

FINE DESTILLERY SLOVAKIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľké Zálužie · od 2008
IČO
44050348
DIČ
2022601251
Sídlo
Majer 1258, 951 35 Veľké Zálužie
firmy v okolí

KonateľRenáta Bédiová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FINE DESTILLERY SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Zálužie, v registri od 13. 5. 2008. Vo vedení firmy: Renáta Bédiová a Marián Bédi. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (+8,4 %) a zisk 635 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6. z 64 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2014
+299 %
01 mil.2 mil.2014—2015−5 %2016+51 %2017+64 %2018+1 %2019+35 %2020+4 %2021+0 %2022+23 %2023−14 %2024+4 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +64 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,9 %
    −2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    43,2 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,9 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,0 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 870 932 €1 725 532 €1 653 309 €1 932 266 €1 570 159 €1 562 374 €1 508 120 €1 117 764 €1 104 003 €672 011 €444 735 €469 464 €—
Výsledok hospodárenia634 501 €624 712 €554 256 €297 479 €329 341 €281 836 €203 824 €119 151 €103 116 €95 683 €73 731 €51 733 €76 563 €
Aktíva spolu1 769 706 €1 804 709 €1 787 424 €1 442 836 €1 611 755 €1 433 025 €1 333 977 €1 281 103 €1 204 416 €1 013 570 €930 076 €840 494 €833 785 €
Vlastné imanie1 468 872 €1 459 083 €1 390 804 €1 134 027 €1 165 918 €1 120 998 €1 042 986 €1 083 501 €1 018 179 €915 151 €819 467 €707 069 €733 525 €
Podané24. 6. 202618. 6. 202524. 6. 202419. 6. 202329. 3. 20227. 6. 202124. 3. 202026. 3. 201928. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201627. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6. z 64 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
169 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022601251
platiteľ od 10. 6. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Majer 1258, 951 35 Veľké Zálužie
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 22242/N
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
11010 Destilovanie, úprava a miešanie alkoholu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľké Zálužie.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • výroba a spracovanie liehu v ovocnom liehovare, samostatnom sklade liehu a v liehovare na pestovateľské pálenie ovociaod 2008
  • prevádzkovanie liehovarníckeho závodu na výrobu liehu a spracovanie liehu - výrobňa liehovínod 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Destilovanie, úprava a miešanie alkoholu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 14. 3. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec Veľké ZálužieKúpna zmluva č. 27/2025—14. 3. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 11010), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256. z 64
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (destilovanie, úprava a miešanie alkoholu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2022Nový spoločníkMarián Bédi, podiel 50 %
  3. 30. 7. 2022Nový spoločníkRenáta Bédiová, podiel 50 %
  4. 10. 6. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022601251
  5. 13. 5. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia destilovanie, úprava a miešanie alkoholu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44050348

FINE DESTILLERY SLOVAKIA, s.r.o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 44050348