SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44059302

STAVOTRANS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
44059302
DIČ
2022559880
Sídlo
Ovčiarsko 67, 010 04 Žilina
firmy v okolí

KonateľVladimír Beniač

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVOTRANS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 15. 3. 2008. Vo vedení firmy: Vladimír Beniač. V roku 2025 mala firma tržby 186 tis. € (+38,4 %) a zisk 594 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2037. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
186 tis. €
Za rok
+38 %
Od 2013
−26 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+132 %2015−28 %2016−1 %2017−22 %2018+57 %2019+22 %2020−29 %2021−55 %2022+20 %2023−51 %2024+17 %2025+38 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +132 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,3 %
    −9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,5 %
    −8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    160,4 %
    +8,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby185 801 €134 253 €115 216 €237 055 €197 940 €439 189 €620 694 €508 757 €323 818 €413 257 €419 467 €583 604 €251 680 €
Výsledok hospodárenia594 €13 001 €−20 494 €−54 452 €−22 947 €−24 230 €−4 086 €7 503 €−43 755 €791 €14 536 €53 681 €−1 303 €
Aktíva spolu128 630 €151 872 €112 095 €151 535 €213 473 €325 270 €422 230 €441 277 €479 552 €485 303 €349 214 €290 516 €—
Vlastné imanie−77 667 €−78 261 €−91 262 €−70 760 €−16 308 €22 816 €47 046 €51 131 €43 629 €87 384 €86 592 €72 056 €—
Podané16. 6. 202631. 3. 202526. 6. 202430. 3. 202321. 3. 202231. 3. 202131. 3. 202031. 3. 20192. 7. 201829. 6. 201730. 6. 201631. 3. 201516. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2037. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022559880
platiteľ od 1. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ovčiarsko 67, 010 04 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20305/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • výkon činnosti uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmienod 2008
  • vnútroštátna nákladná cestná dopravaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 21. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252037. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 11. 2018Nový člen vedeniaVladimír Beniač, konateľ
  3. 6. 10. 2012Presun sídlaOvčiarsko 67 Žilinapredtým 606 Rosina
  4. 6. 10. 2012Nový spoločníkVladimír Beniač, podiel 100 %
  5. 15. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44059302

STAVOTRANS s.r.o. – tržby 186 tis. € – IČO 44059302