SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44061323

HYDROTERM-SK spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Belá · od 2008
IČO
44061323
DIČ
2022565215
Sídlo
Družstevná 1391/74, 059 01 Spišská Belá
firmy v okolí

KonateľJán Sejut

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HYDROTERM-SK spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, v registri od 26. 3. 2008. Vo vedení firmy: Ján Sejut. V roku 2025 mala firma tržby 950 tis. € (+158,2 %) a zisk 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať66. z 394 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
950 tis. €
Za rok
+158 %
Od 2014
+679 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+50 %2016−1 %2017+20 %2018+67 %2019+21 %2020−33 %2021+14 %2022+80 %2023+20 %2024−50 %2025+158 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,5 %
  • Najlepší rok
    2025, +158 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,4 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,0 %
    +49,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,3 %
    +5,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,4 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby949 918 €367 956 €739 166 €613 489 €341 035 €298 246 €445 772 €366 963 €219 487 €182 433 €183 450 €121 927 €—
Výsledok hospodárenia41 795 €−4 172 €18 322 €−393 €−121 €5 355 €2 793 €4 284 €21 167 €13 754 €4 516 €−31 900 €−3 466 €
Aktíva spolu793 114 €643 997 €619 787 €573 582 €461 464 €414 737 €523 137 €445 309 €219 514 €177 579 €144 355 €152 708 €126 357 €
Vlastné imanie99 614 €57 819 €61 991 €43 669 €44 061 €44 182 €38 827 €36 034 €31 750 €10 583 €−3 171 €−7 686 €24 214 €
Podané12. 5. 202627. 3. 20253. 6. 20243. 3. 20232. 6. 202224. 5. 202119. 2. 202020. 3. 201915. 3. 201823. 3. 201722. 3. 201618. 3. 201525. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
66. z 394 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022565215
platiteľ od 10. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Družstevná 1391/74, 059 01 Spišská Belá
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 19894/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43290 Ostatná stavebná inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Belá.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • reklamná a propagačná činnosťod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná stavebná inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 21 tis. € · posledná 4. 8. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202566. z 394
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná stavebná inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 5. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJán Sejut
  3. 25. 9. 2018Presun sídlaDružstevná 1391/74 Spišská Belápredtým 1. mája 1172/38A Spišská Belá
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJán Sejut
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJán Sejut
  6. 11. 6. 2010Nový spoločníkJán Sejut, podiel 100 %
  7. 26. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná stavebná inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44061323

HYDROTERM-SK spol. s r.o. – tržby 950 tis. € – IČO 44061323