SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44065647

DM-PLAST s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2008
IČO
44065647
DIČ
2022570209
Sídlo
Rozkvet 2003/11, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľDaniel Mudraninec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DM-PLAST s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 3. 4. 2008. Vo vedení firmy: Daniel Mudraninec. V roku 2024 mala firma tržby 650 tis. € (+60,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3. z 11 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
650 tis. €
Za rok
+61 %
Od 2013
+148 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+30 %2015+19 %2016+25 %2017+0 %2018−6 %2019+7 %2020−22 %2021+9 %2022+0 %2023−8 %2024+61 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,6 %
  • Najlepší rok
    2024, +61 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,9 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,2 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,2 %
    −21,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby650 458 €405 032 €438 137 €435 996 €399 528 €510 365 €478 734 €507 569 €505 889 €404 635 €339 288 €261 804 €
Výsledok hospodárenia5 802 €6 847 €8 411 €6 799 €10 319 €13 993 €14 065 €80 734 €8 318 €16 876 €22 379 €−698 €
Aktíva spolu505 046 €843 166 €734 209 €596 060 €541 964 €547 240 €425 728 €313 580 €199 780 €253 287 €169 115 €125 152 €
Vlastné imanie261 798 €255 996 €249 149 €240 738 €233 940 €223 621 €209 630 €195 565 €114 831 €144 322 €106 242 €83 863 €
Podané30. 3. 202517. 3. 202412. 3. 202323. 2. 202222. 3. 202130. 3. 202031. 3. 201931. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3. z 11 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022570209
platiteľ od 8. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rozkvet 2003/11, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20001/R
Základné imanie
33 194 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
22190 Výroba ostatných výrobkov z gumy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • výroba jednoduchých výrobkov z kovuod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • skladovanieod 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkovod 2008
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovania stolárskych dielcov alebo častí z dreva do finálnych produktov a ich údržbaod 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z gumy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 22190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20243. z 11
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z gumy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2025 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 16. 5. 2009Nový spoločníkDaniel Mudraninec, podiel 100 %
  3. 3. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z gumy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44065647

DM-PLAST s. r. o. – tržby 650 tis. € – IČO 44065647