SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44072635

ZetConsult, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2008
IČO
44072635
DIČ
2022573201
Sídlo
Jarná 4877/15, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľIng. Zuzana Cillingová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ZetConsult, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 1. 4. 2008. Vo vedení firmy: Zuzana Cillingová a Marián Cilling. V roku 2025 mala firma tržby 92 tis. € (+153,8 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1187. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
92 tis. €
Za rok
+154 %
Od 2013
+92 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2018+123 %2019−16 %2020+7 %2021−44 %2022+4 %2023+25 %2024−48 %2025+154 %
  • Najlepší rok
    2025, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    52,8 %
    +50,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    81,3 %
    +74,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    65,3 %
    +62,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,7 %
    −34,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby92 076 €36 273 €69 476 €55 402 €53 350 €95 230 €89 083 €106 623 €————47 865 €
Výsledok hospodárenia48 613 €725 €25 380 €18 574 €24 918 €48 754 €44 843 €46 531 €37 149 €3 953 €28 384 €29 435 €15 155 €
Aktíva spolu74 479 €24 440 €43 953 €97 965 €77 622 €104 623 €102 445 €134 820 €109 078 €87 552 €62 095 €61 263 €45 707 €
Vlastné imanie59 790 €11 177 €35 832 €87 945 €69 371 €93 207 €89 296 €88 545 €79 014 €59 864 €55 912 €37 028 €22 593 €
Podané31. 3. 202628. 3. 20252. 4. 202430. 3. 202327. 6. 202231. 3. 202127. 3. 202031. 3. 201926. 3. 201830. 3. 201725. 3. 201624. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1187. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022573201
platiteľ od 21. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jarná 4877/15, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 21678/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2018
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251187. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 7. 2025Presun sídlaJarná 4877/15 Sereďpredtým Novomestská 43/42 Sereď
  3. 21. 6. 2023Nový spoločníkIng. Zuzana Cillingová, podiel 77,4 %
  4. 7. 6. 2018Nový spoločníkMarián Cilling, podiel 11,3 %
  5. 7. 6. 2018Nový spoločníkZuzana Cillingová, podiel 11,3 %
  6. 30. 4. 2018Nový člen vedeniaMarián Cilling, konateľ
  7. 1. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44072635

ZetConsult, s.r.o. – tržby 92 tis. € – IČO 44072635