SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44076011

M.D.P. Consulting, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kuchyňa · od 2008
IČO
44076011
DIČ
2022631028
Sídlo
900 52 Kuchyňa
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Pafko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M.D.P. Consulting, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kuchyňa, v registri od 13. 6. 2008. Vo vedení firmy: Dušan Pafko. V roku 2025 mala firma tržby 66 tis. € (−31,3 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať956. z 2 386 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
66 tis. €
Za rok
−31 %
Od 2014
+36 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+130 %2016−18 %2017−21 %2018−30 %2019−3 %2020+19 %2021+31 %2022+20 %2023−11 %2024+17 %2025−31 %
  • Najlepší rok
    2015, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,0 %
    −21,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -4,6 %
    −9,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    110,6 %
    +5,1 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby66 000 €96 000 €82 037 €91 767 €76 300 €58 200 €48 930 €50 304 €71 965 €91 063 €111 188 €48 431 €—
Výsledok hospodárenia−7 899 €8 945 €−35 610 €2 974 €11 650 €−3 069 €−16 461 €−12 619 €−2 433 €21 419 €−6 035 €−15 704 €−4 139 €
Aktíva spolu171 361 €185 190 €170 603 €205 476 €227 965 €172 311 €15 558 €28 967 €79 610 €65 602 €38 487 €128 169 €143 502 €
Vlastné imanie−18 168 €−10 270 €−19 215 €16 395 €13 422 €1 772 €15 141 €−24 643 €−12 024 €−9 591 €−31 011 €−24 975 €−9 271 €
Podané9. 3. 20263. 3. 202526. 2. 202416. 2. 20239. 3. 202215. 3. 202116. 3. 202011. 3. 20193. 3. 201817. 3. 20178. 3. 201624. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
956. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022631028
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
900 52 Kuchyňa
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52865/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kuchyňa.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • stavebné práce vykonávané pomocou mechanizácie,od 2008
  • výkopové zemné a demolačné práce,od 2008
  • upratovacie práce,od 2008
  • maliarstvo, natieračstvo,od 2008
  • montáž sadrokartónu,od 2008
  • obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín,od 2008
  • vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním,od 2008
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025956. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 9. 2018Nový spoločníkIng. Dušan Pafko, podiel 100 %
  3. 4. 11. 2011Presun sídla452 Kuchyňapredtým Záhorácka 1935/89 Malacky
  4. 13. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44076011

M.D.P. Consulting, s. r. o. – tržby 66 tis. € – IČO 44076011