SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44078773

SUN-CARE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008

predtým SUN-CARE v.o.s.

IČO
44078773
DIČ
2022590790
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kypr+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SUN-CARE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 17. 4. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Kypr a Marián Jánoš,. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (+8,4 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať97. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,3 mil. €
Za rok
+8 %
Od 2014
+230 %
01 mil.2 mil.3 mil.2014—2015−12 %2016+4 %2017+5 %2018+8 %2019+13 %2020+24 %2021+25 %2022+23 %2023+18 %2024+15 %2025+8 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,3 %
    −1,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,1 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    68,5 %
    −6,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 291 213 €2 114 482 €1 837 432 €1 556 765 €1 261 819 €1 006 125 €814 211 €721 060 €666 990 €636 752 €614 772 €694 946 €—
Výsledok hospodárenia42 779 €37 626 €28 557 €46 543 €15 809 €9 897 €7 940 €18 291 €−884 €1 813 €3 967 €7 997 €−24 574 €
Aktíva spolu704 585 €715 971 €625 989 €589 805 €371 017 €339 552 €213 027 €201 571 €310 331 €267 717 €161 580 €224 897 €247 062 €
Vlastné imanie222 129 €179 350 €141 723 €113 167 €66 624 €50 815 €40 918 €32 978 €14 687 €15 571 €−8 241 €−12 208 €−20 205 €
Podané25. 3. 202618. 3. 202526. 3. 202423. 3. 202321. 3. 202226. 3. 202123. 3. 202025. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201729. 3. 201624. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
97. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK7120000195
platiteľ od 12. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

11 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moldavská cesta 8/A, 040 11 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 29636/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SUN-CARE v.o.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárniod 2012
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2012
  • správa bytového a nebytového fonduod 2012
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2012
  • počítačové službyod 2012
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2012
  • organizovanie školení, kurzov, seminárovod 2012
  • vydavateľská činnosťod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 6 tis. € · posledná 20. 7. 2026

Posledné zmluvy

  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 12/20261 tis. €20. 7. 2026
  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 03/2026650 €20. 1. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 12. 2025
  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 20/2025670 €30. 10. 2025
  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 15/20251 tis. €30. 7. 2025
  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 02/20251 tis. €29. 1. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—3. 12. 2024
  • Centrum sociálnych služieb HorelicaDarovacia zmluva č. 14/20241 tis. €29. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202597. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

272 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 272.

História zmien

Posledná zmena 14. 7. 2026 · 17 záznamov

  1. 14. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  2. 14. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodViktoria Dospivová
  3. 13. 7. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodMarek Dospiva
  4. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  5. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMarek Peterčák
  6. 29. 8. 2023Zápis konečného užívateľa výhodMichal Vrzgula
  7. 1. 6. 2023Nový člen vedeniaIng. Marián Jánoš, , MBA, konateľ
  8. 14. 12. 2022Nový spoločníkDr.Max Holding SK, a.s., podiel 100 %
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44078773

SUN-CARE s.r.o. – tržby 2,3 mil. € – IČO 44078773