SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44082380

G&B Group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44082380
DIČ
2022582210
Sídlo
Drieňová 38, 821 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng., Mgr., MPH Vlastimil Graus+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

G&B Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 11. 4. 2008. Vo vedení firmy: Ing., Mgr., MPH Vlastimil Graus a Michal Bartal. V roku 2025 mala firma stratu 426 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−426 €
Za rok
strata
−4 tis.−2 tis.02 tis.2013strata2014strata2015strata2016strata2017strata2018strata2019strata2020strata2021strata2022strata2023—2024strata2025strata
  • Stratové roky
    12 z 13
  • Najlepší rok
    2024, strata
  • Najslabší rok
    2019, strata 3 tis. €
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby——991 €——————————
Výsledok hospodárenia−426 €−95 €831 €−96 €−222 €−3 369 €−3 499 €−219 €−576 €−701 €−571 €−637 €−268 €
Aktíva spolu1 120 €1 547 €1 700 €711 €807 €1 029 €4 399 €7 898 €8 597 €9 173 €9 874 €10 444 €10 601 €
Vlastné imanie680 €1 447 €1 542 €711 €807 €1 029 €4 399 €7 898 €8 117 €8 693 €9 394 €9 964 €10 601 €
Podané13. 3. 202619. 2. 202518. 3. 202416. 3. 202314. 3. 202211. 5. 202126. 3. 202020. 3. 201919. 3. 201820. 3. 201722. 3. 201626. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drieňová 38, 821 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51700/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 13. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 13. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 10. 2010Nový spoločníkIng., Mgr., MPH Vlastimil Graus, podiel 50 %
  3. 29. 10. 2010Nový spoločníkBc. Michal Bartal, podiel 50 %
  4. 11. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44082380

G&B Group s. r. o. – strata 426 € – IČO 44082380