SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44094205

Senelin, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008
IČO
44094205
DIČ
2022589019
Sídlo
Piaristická 6969/21 A, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Pavel Mikuš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Senelin, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 15. 4. 2008. Vo vedení firmy: Pavel Mikuš. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (+8,7 %) a zisk 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať575. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
−11 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+59 %2015−44 %2016+49 %2017−17 %2018−17 %2019−8 %2020+9 %2021+48 %2022+17 %2023−53 %2024+11 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,8 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    71,0 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    51,3 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,8 %
    +10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby129 511 €119 183 €106 945 €227 507 €195 081 €131 956 €121 318 €132 571 €160 148 €193 490 €129 437 €231 288 €145 339 €
Výsledok hospodárenia17 898 €12 871 €16 424 €43 547 €35 402 €24 645 €8 479 €15 549 €8 549 €12 467 €1 746 €16 526 €4 396 €
Aktíva spolu34 900 €24 408 €28 099 €62 081 €52 310 €61 728 €24 235 €41 595 €31 448 €90 817 €31 025 €80 131 €48 160 €
Vlastné imanie25 201 €20 174 €23 727 €50 850 €42 705 €31 948 €15 782 €22 852 €15 852 €11 916 €−551 €−2 297 €−18 823 €
Podané12. 3. 202626. 2. 202519. 3. 20248. 3. 202325. 3. 202212. 3. 202112. 3. 202020. 3. 201913. 3. 201817. 3. 201721. 3. 201611. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
575. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022589019
platiteľ od 20. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Piaristická 6969/21 A, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20052/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • školiaca činnosť v oblasti výpočtovej technikyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • administratívne a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služiebod 2008
  • technicko- organizačné zabezpečenie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí, školení, kurzov, kongresov, seminárov a výstavod 2008
  • podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a počítačových služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a počítačových služiebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025575. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 3. 2023Nový spoločníkIng. Pavel Mikuš, podiel 100 %
  3. 31. 3. 2022Presun sídlaPiaristická 6969/21 A Trenčínpredtým Piaristická 21A Trenčín
  4. 22. 1. 2015Nový člen vedeniaIng. Pavel Mikuš, konateľ
  5. 20. 5. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022589019
  6. 19. 4. 2008Presun sídlaPiaristická 21A Trenčínpredtým Piaristická 21/A Trenčín
  7. 15. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44094205

Senelin, s. r. o. – tržby 130 tis. € – IČO 44094205