SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44094736

Bakos Company s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2008
IČO
44094736
DIČ
2022591494
Sídlo
Bartókova 3, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľGyula Bakos

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Bakos Company s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 10. 4. 2008. Vo vedení firmy: Gyula Bakos. V roku 2025 mala firma tržby 1,5 mil. € (−11,4 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať103. z 1 235 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,5 mil. €
Za rok
−11 %
Od 2013
+104 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+52 %2015+64 %2016−6 %2017+3 %2018+6 %2019+3 %2020+4 %2021−6 %2022−18 %2023−6 %2024+16 %2025−11 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +64 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −12,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,4 %
    −16,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    −15,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,7 %
    +4,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 499 273 €1 691 930 €1 458 133 €1 550 510 €1 891 038 €2 012 974 €1 937 526 €1 883 590 €1 774 027 €1 721 133 €1 833 382 €1 117 330 €735 787 €
Výsledok hospodárenia17 069 €231 063 €211 566 €206 232 €238 346 €140 810 €147 283 €190 028 €131 088 €118 774 €67 737 €71 635 €45 788 €
Aktíva spolu1 324 196 €1 386 760 €1 411 608 €1 370 910 €1 278 408 €1 195 591 €1 001 168 €799 126 €591 420 €432 149 €642 677 €432 783 €307 559 €
Vlastné imanie1 182 775 €1 300 298 €1 316 586 €1 241 479 €1 202 871 €964 526 €823 716 €676 433 €486 405 €355 318 €236 543 €168 806 €97 171 €
Podané13. 5. 202615. 4. 202516. 5. 202413. 4. 202329. 4. 202217. 5. 20211. 4. 20206. 5. 201930. 5. 201815. 5. 201729. 6. 201629. 6. 201516. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
103. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022591494
platiteľ od 22. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bartókova 3, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 22005/N
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • kladenie potrubným mechanizmomod 2008
  • vysekávanie drážok na vodovodárske a kúrenárske potrubieod 2008
  • demontáž rozvodov a armatúrod 2008
  • kladenie zámkovej dlažby a textilných dlážkových krytínod 2008
  • tapetovanie, maliarske a natieračské práceod 2008
  • vykonávanie tenkostenných omietok stierkovanímod 2008
  • obkladanie stien suchým spôsobom a z hotových umelohmotných a drevených profilovod 2008
  • montáž priečok a zavesených podhľadov suchou technológiou z hromadne vyrábaných dielcovod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025103. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

46 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 46.

História zmien

Posledná zmena 13. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 13. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 10. 2022Nový spoločníkGyula Bakos, podiel 100 %
  3. 7. 4. 2009Presun sídlaBartókova 3 Štúrovopredtým Tehliarska 12 Štúrovo
  4. 22. 5. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022591494
  5. 10. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44094736

Bakos Company s.r.o. – tržby 1,5 mil. € – IČO 44094736