SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44110367

RADEX K2 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008
IČO
44110367
DIČ
2022601966
Sídlo
Čkalovova 22, 040 17 Košice
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Pleceník-Gašpar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RADEX K2 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice, v registri od 17. 4. 2008. Vo vedení firmy: Ján Pleceník-Gašpar. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (+101,3 %) a stratu 317 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6202. z 8 266 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
+101 %
Od 2013
−91 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+109 %2015−28 %2016−22 %2017−23 %2019−93 %2020+23 %2021+33 %2022−80 %2023−3 %2024+106 %2025+101 %
  • Priemerný rast ročne
    −18,6 %
  • Najlepší rok
    2014, +109 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    −14,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920172016201520142013
Tržby21 637 €10 747 €5 210 €5 355 €27 204 €20 445 €16 689 €232 278 €300 112 €382 527 €531 986 €253 962 €
Výsledok hospodárenia−317 €1 416 €−13 329 €−14 401 €12 171 €7 726 €−1 694 €25 962 €−33 897 €−75 669 €3 857 €−6 485 €
Aktíva spolu17 266 €−9 636 €−5 759 €−5 832 €19 463 €32 716 €10 034 €236 928 €254 921 €297 953 €332 230 €311 599 €
Vlastné imanie16 268 €—−7 534 €−14 401 €18 810 €7 726 €3 306 €−66 382 €−87 762 €−53 866 €21 803 €17 946 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 202114. 12. 20212. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201628. 6. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6202. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022601966
platiteľ od 9. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čkalovova 22, 040 17 Košice
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 21659/V
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256202. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2010Nový spoločníkIng. Ján Pleceník-Gašpar, podiel 100 %
  3. 19. 9. 2008Presun sídlaČkalovova 22 Košicepredtým Jarná 16 Košice
  4. 17. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44110367

RADEX K2 s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 44110367