SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44113510

JK Agro Invest, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2008

predtým A&A ŠTÚDIO s.r.o.

IČO
44113510
DIČ
2022591054
Sídlo
T. Vansovej 225/3, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľJúlius Komlósi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JK Agro Invest, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 17. 4. 2008. Vo vedení firmy: Július Komlósi. V roku 2025 mala firma tržby 190 tis. € a zisk 61 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať120. z 1 088 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
190 tis. €
Za rok
×21,4
0100 tis.200 tis.2014—2015—2016—2017—2018+20 %2020−32 %2021+36 %2022−99 %2023×6,12025×21,4
  • Najlepší rok
    2025, ×21,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,0 %
    +47,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    172,0 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby190 285 €—8 910 €1 472 €117 980 €87 049 €—127 166 €106 280 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia61 €−21 346 €−378 €−34 450 €−28 505 €−5 975 €−15 653 €5 279 €2 032 €−480 €−480 €−480 €
Aktíva spolu151 857 €44 576 €42 409 €33 701 €28 062 €8 120 €12 003 €26 402 €15 075 €———
Vlastné imanie−109 327 €−109 388 €−88 042 €−87 664 €−53 214 €−24 709 €−18 734 €−3 081 €−8 360 €−10 392 €−9 912 €−9 432 €
Podané24. 6. 202626. 6. 202521. 6. 20247. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 3. 202010. 6. 20191. 2. 201813. 6. 20173. 5. 201630. 6. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
120. z 1 088 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022591054
platiteľ od 12. 1. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
T. Vansovej 225/3, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 37977/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96040 Služby týkajúce sa telesnej pohody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
A&A ŠTÚDIO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • prevádzkovanie zariadenia slúžiaceho na regeneráciu a rekondíciuod 2008
  • masérske službyod 2008
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2008
  • poskytovanie služieb osobného charakteruod 2017
  • prevádzkovanie športových zariadeníod 2017
  • čistiace a upratovacie službyod 2017
  • prenájom hnuteľných vecíod 2017
  • služby požičovníod 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby týkajúce sa telesnej pohody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 314 € · posledná 15. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025120. z 1 088
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby týkajúce sa telesnej pohody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

18 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 18.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 4. 2022Presun sídlaT. Vansovej 225/3 Galantapredtým 507 Vlčany
  3. 17. 3. 2022Presun sídla507 Vlčanypredtým 1236 Vlčany
  4. 17. 3. 2022Nový spoločníkJúlius Komlósi, podiel 100 %
  5. 22. 2. 2022Nový člen vedeniaJúlius Komlósi, konateľ
  6. 12. 1. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2022591054
  7. 24. 5. 2016Zmena obchodného menaJK Agro Invest, s.r.o.predtým A&A ŠTÚDIO s.r.o.
  8. 24. 5. 2016Presun sídla1236 Vlčanypredtým Nábrežná 85 Nové Zámky
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby týkajúce sa telesnej pohody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44113510

JK Agro Invest, s.r.o. – tržby 190 tis. € – IČO 44113510