SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44115512

Badener s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým Bazény SLOVENSKO s. r. o.

IČO
44115512
DIČ
2022583596
Sídlo
Pestovateľská 4, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľRNDr. Pavol Kebis

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Badener s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 16. 4. 2008. Vo vedení firmy: Pavol Kebis. V roku 2025 mala firma tržby 207 tis. € (+36,0 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1849. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
207 tis. €
Za rok
+36 %
Od 2014
+93 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+10 %2016−12 %2017−17 %2018+82 %2019+49 %2020−37 %2021+3 %2022−26 %2023−16 %2024+58 %2025+36 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,2 %
  • Najlepší rok
    2018, +82 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,0 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,9 %
    +44,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,5 %
    +8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,0 %
    +2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby206 507 €151 808 €95 838 €113 598 €152 554 €148 584 €234 547 €157 094 €86 111 €103 969 €117 948 €107 041 €—
Výsledok hospodárenia16 493 €922 €−962 €−6 032 €8 961 €17 482 €35 686 €15 297 €−10 534 €5 707 €−1 875 €−3 972 €−18 123 €
Aktíva spolu174 377 €78 780 €73 120 €78 277 €139 714 €87 358 €107 374 €68 513 €55 380 €70 324 €68 217 €70 792 €67 003 €
Vlastné imanie33 056 €16 563 €15 641 €16 602 €22 635 €13 674 €−3 808 €−39 494 €−54 791 €−44 257 €−49 964 €−48 089 €−44 117 €
Podané30. 3. 202629. 6. 20251. 7. 202428. 6. 202323. 6. 202230. 6. 202125. 6. 20201. 4. 201923. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1849. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022583596
platiteľ od 23. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pestovateľská 4, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51787/B
Základné imanie
9 960 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Bazény SLOVENSKO s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva,od 2008
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2018
  • čistiace a upratovacie službyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 22 tis. € · posledná 23. 5. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251849. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2023Zmena obchodného menaBadener s. r. o.predtým Bazény SLOVENSKO s. r. o.
  3. 16. 2. 2023Nový spoločníkRNDr. Pavol Kebis, podiel 100 %
  4. 8. 3. 2018Presun sídlaPestovateľská 4 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Tomášikova 10/G Bratislava
  5. 16. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44115512

Badener s. r. o. – tržby 207 tis. € – IČO 44115512