SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44117485

DF - EL, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008
IČO
44117485
DIČ
2022586687
Sídlo
Horný Šianec 21/239, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľAdrián Filko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DF - EL, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 18. 4. 2008. Vo vedení firmy: Adrián Filko. V roku 2025 mala firma tržby 330 tis. € (−3,9 %) a zisk 42 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať79. z 262 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
330 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2013
+92 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−66 %2015−17 %2016+95 %2017+144 %2018−37 %2019+83 %2020−24 %2021+98 %2022+5 %2023−47 %2024+54 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,6 %
  • Najlepší rok
    2017, +144 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,8 %
    +6,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    44,4 %
    +20,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,4 %
    +14,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    35,9 %
    −4,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby329 642 €343 126 €222 125 €421 082 €401 899 €202 874 €267 112 €146 170 €232 057 €94 939 €48 736 €58 654 €171 951 €
Výsledok hospodárenia42 132 €20 769 €49 355 €48 320 €129 579 €28 093 €59 756 €36 765 €95 351 €11 651 €−5 015 €−1 856 €30 969 €
Aktíva spolu148 092 €146 599 €152 712 €383 714 €264 642 €85 808 €120 457 €144 361 €143 995 €64 215 €36 133 €54 698 €82 695 €
Vlastné imanie94 882 €86 700 €145 608 €133 371 €194 975 €65 396 €87 059 €114 068 €102 654 €43 110 €31 459 €36 475 €38 331 €
Podané24. 3. 202619. 3. 20257. 3. 202421. 3. 202322. 3. 202223. 3. 202117. 8. 202023. 3. 201929. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201626. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
79. z 262 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022586687
platiteľ od 5. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horný Šianec 21/239, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20131/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4618 Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • poradenská činnosť v oblasti elektrotechnikyod 2008
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2008
  • montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4618), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202579. z 262
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 7. 2026Nový spoločníkAdrián Filko, podiel 100 %
  2. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 26. 11. 2021Nový člen vedeniaAdrián Filko, konateľ
  4. 18. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44117485

DF - EL, s. r. o. – tržby 330 tis. € – IČO 44117485