SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44131160

P.O. SERVICE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kysucký Lieskovec · od 2008
IČO
44131160
DIČ
2022598182
Sídlo
023 34 Kysucký Lieskovec
firmy v okolí

KonateľPavol Ondrejáš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

P.O. SERVICE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucký Lieskovec, v registri od 24. 4. 2008. Vo vedení firmy: Pavol Ondrejáš. V roku 2025 mala firma tržby 876 tis. € (+8,8 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať777. z 5 403 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
876 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2014
+74 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+14 %2016+2 %2017+10 %2018−17 %2019−38 %2020+50 %2021+23 %2022+0 %2023+13 %2024+16 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,2 %
  • Najlepší rok
    2020, +50 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,7 %
    −19,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,0 %
    +20,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby875 550 €804 686 €693 277 €613 707 €612 410 €498 469 €331 918 €533 857 €642 357 €581 885 €570 920 €502 057 €—
Výsledok hospodárenia1 823 €51 085 €27 317 €4 493 €1 234 €9 462 €8 945 €141 707 €18 313 €−30 277 €1 331 €15 312 €21 675 €
Aktíva spolu1 195 675 €606 866 €500 180 €399 929 €503 527 €454 821 €375 136 €306 943 €322 905 €289 411 €314 409 €297 321 €253 138 €
Vlastné imanie250 761 €248 938 €197 853 €170 536 €166 043 €164 809 €155 347 €146 402 €33 534 €4 695 €34 972 €33 641 €18 329 €
Podané26. 6. 202630. 6. 202524. 6. 202427. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202131. 10. 202030. 6. 201926. 6. 201830. 3. 201725. 3. 201611. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
777. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022598182
platiteľ od 7. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
023 34 Kysucký Lieskovec
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20492/L
Základné imanie
9 959 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kysucký Lieskovec.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2008
  • správa bytového a nebytového fondu - obstarávanie služieb v spojení so správouod 2008
  • čistiace a upratovacie službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025777. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2021Presun sídla270 Kysucký Lieskovecpredtým Sládkovičova 1232/29 Kysucké Nové Mesto
  3. 17. 8. 2021Nový spoločníkPavol Ondrejáš, podiel 100 %
  4. 24. 11. 2011Presun sídlaSládkovičova 1232/29 Kysucké Nové Mestopredtým ČSA 1302 Kysucké Nové Mesto
  5. 24. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44131160

P.O. SERVICE, s. r. o. – tržby 876 tis. € – IČO 44131160