SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44132158

AmDV, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2008
IČO
44132158
DIČ
2022627189
Sídlo
Švábska 29/A, 080 05 Prešov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Renáta Demčová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AmDV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 3. 5. 2008. Vo vedení firmy: Renáta Demčová. V roku 2025 mala firma tržby 155 tis. € (+13,4 %) a zisk 48 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1398. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
155 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2013
+138 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−2 %2015+4 %2016+21 %2017−8 %2018+2 %2019+11 %2020−2 %2021+19 %2022+7 %2023+42 %2024−8 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +42 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,0 %
    +5,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,4 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,6 %
    +2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,6 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby155 203 €136 821 €147 940 €104 009 €97 234 €81 881 €83 156 €74 948 €73 520 €79 984 €66 090 €63 789 €65 149 €
Výsledok hospodárenia48 036 €34 881 €53 247 €25 764 €40 542 €21 791 €19 904 €15 486 €16 588 €17 414 €11 118 €13 476 €12 152 €
Aktíva spolu288 836 €248 825 €230 047 €128 863 €113 928 €62 629 €111 908 €122 759 €142 857 €134 005 €91 138 €78 839 €66 038 €
Vlastné imanie261 068 €213 032 €178 151 €124 904 €99 140 €58 598 €102 261 €107 057 €120 930 €104 342 €86 928 €75 810 €62 334 €
Podané26. 3. 202627. 3. 202527. 3. 202430. 6. 202330. 3. 202230. 3. 202127. 3. 202027. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1398. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Švábska 29/A, 080 05 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20085/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • služby súvisiace so skrášľovaním telaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: špecializovanej ambulancie v odbore dermatovenerológia (v úväzku 1,00 LM)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—17. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251398. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 11. 2009Nový spoločníkMUDr. Renáta Demčová, podiel 100 %
  3. 3. 5. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44132158

AmDV, s. r. o. – tržby 155 tis. € – IČO 44132158