SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44133758

EBOSTAV s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vranov nad Topľou · od 2008
IČO
44133758
DIČ
2022595388
Sídlo
Sídlisko II 1217/46, 093 01 Vranov nad Topľou
firmy v okolí

KonateľPeter Mokroluský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EBOSTAV s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, v registri od 25. 4. 2008. Vo vedení firmy: Peter Mokroluský. V roku 2025 mala firma tržby 217 tis. € (+17,7 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať417. z 1 235 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
217 tis. €
Za rok
+18 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014×9,92015+295 %2016+8 %2017+28 %2018−36 %2019+40 %2020+31 %2021+4 %2022+7 %2023+1 %2024+23 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2014, ×9,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,9 %
    +5,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    2,7 %
    +23,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    151,2 %
    −35,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby217 130 €184 497 €150 082 €149 298 €139 775 €134 229 €102 225 €72 943 €113 868 €89 201 €82 367 €20 833 €2 112 €
Výsledok hospodárenia1 855 €−8 852 €4 907 €−7 387 €1 622 €4 687 €−5 668 €−14 922 €−7 504 €−14 062 €4 858 €12 406 €−9 €
Aktíva spolu68 304 €42 615 €30 125 €41 064 €37 777 €57 511 €74 585 €77 710 €80 139 €66 317 €50 729 €19 683 €2 893 €
Vlastné imanie−34 978 €−36 833 €−27 983 €−32 890 €−25 502 €−27 123 €−31 810 €−26 141 €−8 419 €−915 €13 148 €8 290 €−4 117 €
Podané12. 6. 202625. 6. 202513. 6. 202416. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
417. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022595388
platiteľ od 15. 5. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sídlisko II 1217/46, 093 01 Vranov nad Topľou
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 4. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 20050/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vranov nad Topľou.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • údržba trávnatých porastovod 2008
  • prenájom stavebných strojov a zariadeníod 2008
  • dezinfekcia, dezinsekcia, deratizáciaod 2008
  • upratovacie práceod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • montáž a demontáž kompletných stolárskych výrobkovod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 6 tis. € · posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025417. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 6. 2010Nový spoločníkMonika Adamuščinová, podiel 100 %
  3. 25. 4. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44133758

EBOSTAV s. r. o. – tržby 217 tis. € – IČO 44133758