SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44134444

BSA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2008

predtým LAKYTOS, s. r. o.

IČO
44134444
DIČ
2022612691
Sídlo
Prachatická 33, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľBranislav Šufliarsky

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BSA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 8. 5. 2008. Vo vedení firmy: Branislav Šufliarsky. V roku 2025 mala firma tržby 20 tis. € (−21,6 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2374. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
20 tis. €
Za rok
−22 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015+286 %2016−21 %2017+16 %2018−7 %2019+59 %2020−20 %2021+12 %2022+9 %2023−2 %2024−10 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2015, +286 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -41,2 %
    −29,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -38,8 %
    −14,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    167,7 %
    +18,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby20 021 €25 549 €28 250 €28 880 €26 503 €23 594 €29 664 €18 619 €20 085 €17 369 €21 949 €5 693 €—
Výsledok hospodárenia−8 255 €−3 029 €−3 578 €−6 463 €−14 535 €−5 259 €−7 617 €−9 917 €3 971 €166 €3 409 €1 282 €530 €
Aktíva spolu21 293 €12 572 €12 683 €16 405 €11 021 €20 329 €19 514 €27 097 €16 159 €12 242 €13 144 €9 900 €8 625 €
Vlastné imanie−14 424 €−6 168 €−3 139 €439 €−13 154 €−8 088 €−2 818 €4 798 €14 716 €10 745 €10 578 €8 451 €7 169 €
Podané31. 3. 202625. 3. 202523. 3. 202431. 3. 202331. 3. 202229. 3. 202125. 3. 202026. 2. 20192. 7. 201829. 6. 201727. 6. 201629. 6. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2374. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022612691
platiteľ od 20. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prachatická 33, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 19617/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LAKYTOS, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • skladovanie,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • upratovacie práce,od 2009
  • vedenie účtovníctva,od 2009
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252374. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2011Zmena obchodného menaBSA, s. r. o.predtým LAKYTOS, s. r. o.
  3. 15. 1. 2011Presun sídlaPrachatická 33 Zvolenpredtým Sadová 19 Stupava
  4. 15. 1. 2011Nový člen vedeniaBranislav Šufliarsky, konateľ
  5. 15. 1. 2011Nový spoločníkBranislav Šufliarsky, podiel 100 %
  6. 20. 6. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022612691
  7. 8. 5. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44134444

BSA, s. r. o. – tržby 20 tis. € – IČO 44134444