SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44184620

Pro Vita Nova, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2008
IČO
44184620
DIČ
2022633459
Sídlo
Stromová 2324/4, 917 02 Trnava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Iveta Kloknerová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pro Vita Nova, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 1. 7. 2008. Vo vedení firmy: Iveta Kloknerová. V roku 2025 mala firma tržby 256 tis. € (+1,1 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať321. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
256 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+171 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+6 %2015+7 %2016+25 %2017−6 %2018+8 %2019+20 %2020+11 %2021+15 %2022+14 %2023+16 %2024−7 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,7 %
  • Najlepší rok
    2016, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,3 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,3 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,6 %
    −14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,0 %
    +15,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby255 821 €252 916 €272 026 €234 304 €206 231 €179 925 €161 950 €135 238 €125 156 €132 920 €106 273 €99 781 €94 368 €
Výsledok hospodárenia39 153 €54 029 €79 757 €68 361 €62 080 €51 090 €36 694 €16 615 €13 024 €22 310 €3 627 €14 318 €20 667 €
Aktíva spolu119 921 €115 740 €142 281 €128 402 €122 984 €106 708 €94 763 €68 923 €64 875 €80 524 €50 962 €68 038 €73 058 €
Vlastné imanie82 693 €97 540 €122 511 €110 754 €104 393 €93 313 €78 224 €58 130 €54 515 €63 791 €45 081 €55 482 €61 164 €
Podané19. 3. 202626. 3. 202514. 3. 202423. 3. 202328. 3. 202225. 3. 202123. 3. 202019. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201628. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
321. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stromová 2324/4, 917 02 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22128/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fonduod 2008
  • správa bytového a nebytového fonduod 2008
  • inžinierske činnosti v stavebníctve a súvisiace technické poradenstvood 2008
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Stredisko sociálnej starostlivostiDodatok č. 1 k zmluve o nájme zo dňa 30.6.2008—19. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—22. 9. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Zdravá župa, s. r. o.Dodatok č. 1 k Zmluve č. 12 o organizačnom zabezpečení pevnej ambulantnej pohotovostnej služby pre deti a dorast v Trnave—15. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025321. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 2. 2023Nový spoločníkMUDr. Mária Kuvová, podiel 50 %
  3. 17. 2. 2023Nový spoločníkMUDr. Iveta Kloknerová, podiel 50 %
  4. 1. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44184620

Pro Vita Nova, spol. s r.o. – tržby 256 tis. € – IČO 44184620