SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44185880

WIMAT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým mataf C, s.r.o.

IČO
44185880
DIČ
2022634955
Sídlo
Pekná cesta 15, 834 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMartina Bludovičová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WIMAT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 4. 6. 2008. Vo vedení firmy: Martina Bludovičová a Velibor Bludovič. V roku 2025 mala firma tržby 170 tis. € (−24,6 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať864. z 6 701 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
170 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2014
+33 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2016−1 %2017+101 %2018−46 %2019−5 %2020−6 %2021−16 %2022−6 %2023+103 %2024+13 %2025−25 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    19,8 %
    −16,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,0 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    59,7 %
    −17,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby170 195 €225 849 €200 121 €98 617 €104 768 €124 294 €132 619 €139 380 €255 834 €127 500 €128 231 €—
Výsledok hospodárenia6 307 €9 624 €1 291 €5 121 €1 511 €4 614 €451 €5 899 €12 731 €5 235 €11 705 €11 030 €
Aktíva spolu79 138 €117 583 €58 782 €82 094 €68 676 €139 594 €118 498 €131 731 €102 248 €75 347 €44 477 €24 108 €
Vlastné imanie31 859 €26 552 €16 928 €43 753 €38 632 €37 121 €33 407 €32 957 €35 320 €30 851 €25 305 €20 892 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202518. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 20171. 4. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
864. z 6 701 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022634955
platiteľ od 3. 12. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pekná cesta 15, 834 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 57546/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
mataf C, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb spojených so správou a prevádzkou nehnuteľnostíod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • maliarske, natieračské, tapetárske a sklenárske práceod 2008
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2008
  • prípravné práce k realizáii stavbyod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 5 tis. € · posledná 11. 4. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025864. z 6 701
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

24 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 24.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 11. 2022Nový spoločníkVelibor Bludovič, podiel 50 %
  3. 28. 9. 2022Nový člen vedeniaVelibor Bludovič, konateľ
  4. 1. 5. 2009Nový spoločníkMartina Bludovičová, podiel 50 %
  5. 3. 12. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022634955
  6. 28. 10. 2008Presun sídlaPekná cesta 15 Bratislavapredtým Horná 26 Banská Bystrica
  7. 25. 6. 2008Zmena obchodného menawimat, s.r.o.predtým mataf C, s.r.o.
  8. 4. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44185880

WIMAT, s.r.o. – tržby 170 tis. € – IČO 44185880