SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44186126

KP Solutions, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44186126
DIČ
2022628564
Sídlo
Košická 52/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Kušnírik

Kontakty na firmue-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KP Solutions, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 30. 5. 2008. Vo vedení firmy: Vladimír Kušnírik. V roku 2025 mala firma tržby 210 tis. € (+28,1 %) a zisk 75 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať297. z 1 678 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
210 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2013
−15 %
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.2013—2014−77 %2015×108,12016−96 %2017−8 %2018−42 %2019−12 %2021+30 %2022×5,82023−88 %2024+42 %2025+28 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,4 %
  • Najlepší rok
    2015, ×108,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    35,6 %
    +29,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    66,2 %
    +40,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,3 %
    +14,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,8 %
    −10,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212019201820172016201520142013
Tržby210 390 €164 248 €115 933 €980 319 €169 297 €130 281 €148 111 €254 856 €277 123 €6 290 183 €58 200 €248 950 €
Výsledok hospodárenia74 998 €9 997 €−3 779 €4 296 €−6 673 €−14 041 €−108 882 €−130 789 €36 150 €703 167 €5 850 €−109 €
Aktíva spolu388 404 €201 614 €201 305 €326 440 €1 062 313 €721 322 €722 512 €615 565 €618 014 €6 418 070 €55 425 €239 069 €
Vlastné imanie113 333 €38 336 €27 580 €31 358 €66 266 €176 134 €190 176 €299 057 €429 846 €720 903 €17 736 €11 886 €
Podané30. 6. 202615. 4. 202519. 2. 202519. 2. 202530. 6. 20222. 11. 20201. 7. 201930. 3. 201831. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
297. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022628564
platiteľ od 1. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Košická 52/A, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52604/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2008
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu počítačových služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • počítačové služby,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 119 tis. € · posledná 18. 1. 2017

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025297. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

382 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 382.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 10 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2024Presun sídlaKošická 52/A Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Trenčianska 53/B Bratislava
  3. 24. 2. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kušnírik
  4. 26. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kušnírik
  5. 19. 4. 2013Presun sídlaTrenčianska 53/B Bratislavapredtým Bellova 96 Bratislava
  6. 19. 4. 2013Nový spoločníkIng. Vladimír Kušnírik, podiel 100 %
  7. 25. 3. 2013Nový člen vedeniaIng. Vladimír Kušnírik, konateľ
  8. 4. 4. 2009Presun sídlaBellova 96 Bratislavapredtým Jakubovo nám. 14 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44186126

KP Solutions, s. r. o. – tržby 210 tis. € – IČO 44186126