SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44187505

ENERGOCOMP s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2008
IČO
44187505
DIČ
2022614429
Sídlo
Jazerná 5, 040 12 Košice – Nad jazerom
firmy v okolí

KonateľIng. Branislav Falat

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ENERGOCOMP s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Nad jazerom, v registri od 31. 5. 2008. Vo vedení firmy: Branislav Falat. V roku 2025 mala firma tržby 2,1 mil. € (+105,0 %) a zisk 97 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať15. z 134 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,1 mil. €
Za rok
+105 %
Od 2013
+533 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+2 %2015+14 %2016+3 %2017−16 %2018+53 %2019+7 %2020−55 %2021−11 %2022+49 %2023+249 %2024−10 %2025+105 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +249 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    73,0 %
    +47,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,9 %
    +9,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,6 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 071 695 €1 010 741 €1 126 626 €322 817 €217 089 €244 657 €542 339 €507 858 €332 880 €394 686 €381 497 €333 395 €327 127 €
Výsledok hospodárenia97 072 €24 812 €38 241 €21 504 €546 €−14 639 €11 439 €972 €2 424 €10 513 €−1 915 €−6 954 €−5 568 €
Aktíva spolu653 555 €435 272 €272 125 €146 220 €85 171 €74 571 €300 471 €194 323 €183 613 €96 807 €112 967 €112 076 €120 297 €
Vlastné imanie133 064 €99 045 €74 233 €43 392 €14 488 €12 542 €27 181 €15 742 €14 770 €12 346 €17 833 €19 748 €26 702 €
Podané4. 6. 202616. 3. 20258. 2. 202423. 2. 202329. 3. 202223. 3. 202121. 5. 20207. 6. 201928. 3. 20187. 7. 201726. 3. 201613. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
15. z 134 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
28 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022614429
platiteľ od 2. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jazerná 5, 040 12 Košice – Nad jazerom
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 21910/V
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27110 Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Nad jazerom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • faktoring a forfaitingod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batériíod 2008
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
6 zmlúv
spolu 283 tis. € · posledná 10. 1. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Čiastková zmluva na zhotovenie diela Realizácia strešnej FVE na streche budovy v areáli SPP , Rozvojová 6, 040 11 Košic64 tis. €10. 1. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Čiastková zmluva na zhotovenie diela Realizácia strešnej FVE na streche budovy v areáli SPP , Továrenská 2226, 059 01 S94 tis. €10. 1. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Čiastková zmluva na zhotovenie diela Realizácia strešnej FVE na streche budovy v areáli SPP , Levická ul. č. 9, Nitra75 tis. €10. 1. 2025
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová zmluva o realizácii projektov batériových úložísk—22. 11. 2024
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová zmluva o dielo Realizácia stavebných prác pre potreby spoločnosti SPP50 tis. €22. 10. 2024
  • Slovenský plynárenský priemysel, a.s. Rámcová zmluva na zabezpečenie realizácie Fotovoltických elektrární1 €17. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202515. z 134
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 4. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 6. 2025Presun sídlaJazerná 5 Košice - mestská časť Nad jazerompredtým Jazerná 5 Košice
  3. 27. 6. 2024Zápis konečného užívateľa výhodIng. Branislav Falat
  4. 12. 10. 2022Nový spoločníkIng. Branislav Falat, podiel 100 %
  5. 14. 9. 2022Nový člen vedeniaIng. Branislav Falat, konateľ
  6. 8. 9. 2020Presun sídlaJazerná 5 Košicepredtým Dénešova 43 Košice
  7. 31. 5. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba elektrických motorov, generátorov a transformátorov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44187505

ENERGOCOMP s.r.o. – tržby 2,1 mil. € – IČO 44187505