SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44188544

KCB, s. r. o. v likvidácii

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým KCB, s. r. o.

IČO
44188544
DIČ
2022623031
Sídlo
Konventná 6, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Pavol Baštek+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KCB, s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 4. 6. 2008. Vo vedení firmy: Pavol Baštek a Jozef Krejčí. V roku 2025 mala firma tržby 345 tis. € (+1558,8 %) a zisk 173 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať129. z 332 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
345 tis. €
Za rok
×16,6
0200 tis.400 tis.2013—2014+11 %2015×41,12016−60 %2017−79 %2018+2 %2019×35,22020−96 %2021+86 %2022−47 %2023+44 %2024−7 %2025×16,6
  • Najlepší rok
    2015, ×41,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    50,0 %
    +143,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    145,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,5 %
    +21,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,3 %
    −19,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby345 368 €20 820 €22 402 €15 509 €29 076 €15 659 €381 550 €10 853 €10 636 €51 055 €127 341 €3 102 €2 800 €
Výsledok hospodárenia172 732 €−19 421 €−16 178 €−26 845 €−17 268 €−8 000 €216 974 €−6 857 €−9 780 €−10 814 €2 324 €−21 727 €−22 819 €
Aktíva spolu934 842 €751 200 €779 652 €809 855 €839 280 €846 275 €466 404 €192 728 €195 117 €201 848 €242 713 €193 845 €223 816 €
Vlastné imanie118 841 €−53 935 €−34 514 €−18 336 €8 509 €25 776 €33 776 €−183 198 €−176 342 €−166 561 €−155 747 €−158 071 €−136 344 €
Podané24. 6. 202626. 3. 202510. 6. 202412. 6. 202313. 6. 202212. 3. 20217. 10. 202016. 3. 20197. 3. 201813. 3. 20177. 3. 201628. 6. 201511. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
129. z 332 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
24 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022623031
platiteľ od 15. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Konventná 6, 811 03 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52678/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KCB, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • čistiace a upratovacie služby,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu,od 2008
  • správa bytového/nebytového fondu,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025129. z 332
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 37.

História zmien

Posledná zmena 1. 8. 2026 · 4 záznamy

  1. 1. 8. 2026Nový člen vedeniaIng. Pavol Baštek, likvidátor
  2. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 11. 12. 2012Nový spoločníkIng. Pavol Baštek, podiel 100 %
  4. 4. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44188544

KCB, s. r. o. v likvidácii – tržby 345 tis. € – IČO 44188544