SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44189389

GEOIG, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smolenice · od 2008
IČO
44189389
DIČ
2022624560
Sídlo
Komenského 67, 919 04 Smolenice
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Žák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GEOIG, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smolenice, v registri od 14. 6. 2008. Vo vedení firmy: Milan Žák. V roku 2025 mala firma tržby 71 tis. € (−9,1 %) a zisk 30 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať166. z 503 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
71 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
+181 %
050 tis.100 tis.2014—2015+23 %2016+11 %2017−18 %2018+124 %2019−1 %2020−32 %2021+10 %2022−4 %2023+35 %2024+27 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2018, +124 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,1 %
    +13,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,1 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    42,6 %
    +5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    14,9 %
    −7,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby71 011 €78 100 €61 564 €45 493 €47 177 €42 799 €63 038 €63 520 €28 390 €34 559 €31 132 €25 273 €—
Výsledok hospodárenia29 919 €22 546 €15 453 €5 613 €4 755 €8 880 €20 120 €21 430 €−401 €5 222 €3 696 €−5 220 €29 494 €
Aktíva spolu70 232 €60 507 €52 606 €74 564 €69 152 €63 682 €55 856 €67 453 €47 521 €47 971 €42 777 €35 737 €80 423 €
Vlastné imanie59 767 €46 693 €42 641 €68 338 €62 087 €57 332 €48 452 €28 332 €6 901 €11 001 €5 779 €2 082 €36 797 €
Podané27. 2. 202617. 2. 20256. 3. 20249. 3. 202314. 6. 202230. 6. 202117. 6. 202020. 6. 201920. 3. 201824. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
166. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022624560
platiteľ od 15. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komenského 67, 919 04 Smolenice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 22110/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71123 Geodetické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smolenice.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • automatizované spracovanie údajovod 2008
  • geodetické a kartografické práceod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geodetické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 70 tis. € · posledná 1. 12. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71123), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025166. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (geodetické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 2. 2010Nový spoločníkIng. Milan Žák, podiel 100 %
  3. 15. 8. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022624560
  4. 14. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geodetické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44189389

GEOIG, s.r.o. – tržby 71 tis. € – IČO 44189389