SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44200218

Delta Inžiniering s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lužianky · od 2008
IČO
44200218
DIČ
2022620666
Sídlo
Teslova 85, 951 41 Lužianky
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Štefanka

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Delta Inžiniering s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lužianky, v registri od 7. 6. 2008. Vo vedení firmy: Juraj Štefanka. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1182. z 1 596 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
+156 %
Od 2014
−20 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015×5,12016−66 %2017−50 %2018+74 %2019+18 %2020−7 %2021+27 %2022−40 %2023+14 %2024−78 %2025+156 %
  • Najlepší rok
    2015, ×5,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    54,8 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    54,8 %
    +49,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby21 862 €8 534 €38 231 €33 466 €56 193 €44 342 €47 670 €40 276 €23 154 €46 402 €137 772 €27 161 €—
Výsledok hospodárenia11 984 €1 800 €25 179 €16 493 €24 133 €6 344 €21 332 €16 275 €6 807 €23 061 €21 017 €10 781 €−1 197 €
Aktíva spolu21 859 €31 078 €62 620 €45 600 €59 141 €34 965 €56 014 €53 493 €38 571 €34 401 €34 986 €22 970 €7 739 €
Vlastné imanie—29 883 €53 262 €43 981 €51 621 €33 822 €48 810 €43 887 €34 419 €27 613 €27 122 €16 886 €6 106 €
Podané24. 2. 202618. 2. 20251. 3. 202427. 2. 202310. 3. 20224. 3. 202127. 2. 202022. 3. 201920. 3. 20189. 3. 201716. 3. 201623. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1182. z 1 596 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022620666
platiteľ od 16. 6. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Teslova 85, 951 41 Lužianky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 22434/N
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
74900 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lužianky.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvood 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • správa bytového a nebytového fonduod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
14 zmlúv
spolu 94 tis. € · posledná 5. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Obec LužiankyMANDÁTNA ZMLUVA Č 05/20262 tis. €5. 10. 2026
  • Obec AlekšinceZmluva na výkon činnosti stavebného dozoru11 tis. €28. 8. 2026
  • Obec ZbehyMANDÁTNA ZMLUVA NA STAVEBNÝ DOZOR38 tis. €23. 7. 2026
  • Obec ZbehyDodatok č. 1 k mandátnej zmluve 262025—30. 4. 2026
  • Obec ZbehyMandátna zmluva 26/20256 tis. €19. 5. 2025
  • Obec ZbehyMandátna zmluva 25/20253 tis. €7. 5. 2025
  • Obec BystričanyDODATOK č. 2 k Zmluve č. 12/2020 o podmienkach výkonu stavebného dozoru—21. 11. 2023
  • Obec BystričanyDODATOK č. 2 k Zmluve č. 11/2020 o podmienkach výkonu stavebného dozoru—21. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251182. z 1 596
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 10. 2009Nový spoločníkIng. Juraj Štefanka, podiel 100 %
  3. 7. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44200218

Delta Inžiniering s.r.o. – tržby 22 tis. € – IČO 44200218