SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44212844

V.J.K.GUMKÁČI s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44212844
DIČ
2022621502
Sídlo
Karadžičova 47, 811 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJaroslav Kubica+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

V.J.K.GUMKÁČI s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 10. 6. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Kubica a Renata Kubicová. V roku 2025 mala firma tržby 245 tis. € (−5,7 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať589. z 1 682 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
245 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2014
+202 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−2 %2016+1 %2017−7 %2018+5 %2019−19 %2020+10 %2021+41 %2022+46 %2023+47 %2024+22 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +47 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    −0,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,9 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,8 %
    −7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    54,7 %
    +21,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby245 392 €260 183 €213 343 €145 245 €99 257 €70 430 €63 846 €79 134 €75 646 €80 926 €79 828 €81 306 €—
Výsledok hospodárenia5 391 €7 035 €1 931 €2 706 €4 981 €13 647 €275 €−14 478 €−16 857 €−3 660 €−1 253 €247 €1 354 €
Aktíva spolu92 250 €54 659 €46 793 €42 735 €38 712 €38 776 €24 027 €18 140 €50 586 €53 116 €51 275 €55 078 €32 761 €
Vlastné imanie41 816 €36 425 €−8 610 €−10 541 €−13 247 €−18 228 €−31 875 €−32 149 €−9 136 €7 732 €11 392 €12 645 €12 585 €
Podané1. 6. 202614. 6. 202530. 6. 202428. 6. 202324. 6. 202226. 6. 202127. 10. 202028. 6. 201927. 6. 201827. 6. 20178. 6. 201621. 6. 201520. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
589. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022621502
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karadžičova 47, 811 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52786/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na na priamu konzumáciu,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 11. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • DENOVA - príspevková organizáciaZmluva o poskytnutí preddavku na dodávku výkonov a tovarov2 tis. €11. 5. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025589. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 2. 2023Nový spoločníkJaroslav Kubica, podiel 50 %
  3. 16. 2. 2023Nový spoločníkRenata Kubicová, podiel 50 %
  4. 2. 11. 2022Nový člen vedeniaRenata Kubicová, konateľ
  5. 10. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44212844

V.J.K.GUMKÁČI s. r. o. – tržby 245 tis. € – IČO 44212844