SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44219717

J & M PROFI AUTO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Smižany · od 2008
IČO
44219717
DIČ
2022627871
Sídlo
Slovenského raja 25, 053 11 Smižany
firmy v okolí

KonateľMiroslav Šuster

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

J & M PROFI AUTO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Smižany, v registri od 14. 6. 2008. Vo vedení firmy: Miroslav Šuster. V roku 2025 mala firma tržby 537 tis. € (−21,8 %) a stratu 832 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať347. z 3 012 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
537 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2014
−7 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2014—2015+2 %2016−9 %2017−5 %2018+7 %2019−2 %2020−4 %2021+20 %2022−5 %2023−3 %2024+21 %2025−22 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,2 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -1,9 %
    −54,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,4 %
    −7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,0 %
    −7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby536 681 €686 417 €569 032 €587 664 €617 627 €515 889 €534 618 €545 718 €508 667 €535 038 €590 893 €579 065 €—
Výsledok hospodárenia−832 €23 139 €14 952 €26 097 €44 786 €−54 140 €7 562 €−23 256 €31 412 €3 027 €−32 127 €−22 195 €6 195 €
Aktíva spolu215 249 €340 072 €302 256 €321 969 €303 997 €231 032 €239 491 €231 775 €136 630 €99 528 €96 363 €131 800 €143 867 €
Vlastné imanie43 061 €43 893 €20 755 €5 802 €−20 295 €−65 081 €−10 942 €−18 872 €4 384 €−27 028 €−30 055 €2 071 €24 266 €
Podané6. 3. 202629. 3. 202511. 3. 202428. 3. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 3. 20201. 4. 201921. 2. 201820. 3. 201721. 3. 201623. 3. 201522. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
347. z 3 012 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022627871
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenského raja 25, 053 11 Smižany
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 22001/V
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45200 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Smižany.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

35 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2018
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2018
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2018
  • vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2018
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
7 zmlúv
spolu 5 tis. € · posledná 13. 11. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025347. z 3 012
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 4. 2022Nový spoločníkMiroslav Šuster, podiel 100 %
  3. 7. 12. 2020Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Šuster
  4. 13. 11. 2020Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Šuster
  5. 14. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44219717

J & M PROFI AUTO s.r.o. – tržby 537 tis. € – IČO 44219717