SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44226977

SISLA tech, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2008
IČO
44226977
DIČ
2022627244
Sídlo
Železničná 85/2, 017 01 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľTomáš Hlavčo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SISLA tech, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 12. 6. 2008. Vo vedení firmy: Tomáš Hlavčo. V roku 2025 mala firma tržby 243 tis. € (+9,3 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať717. z 2 869 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
243 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+28 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−1 %2015+34 %2016−28 %2017+31 %2018−8 %2019+59 %2020+14 %2021−28 %2022−9 %2023−19 %2024+7 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,1 %
  • Najlepší rok
    2019, +59 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,4 %
    +14,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,4 %
    +26,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,7 %
    +16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    37,1 %
    −5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby242 662 €222 050 €208 166 €258 182 €282 194 €394 083 €344 377 €217 102 €236 991 €181 420 €251 840 €187 437 €189 673 €
Výsledok hospodárenia39 727 €4 651 €−92 €3 208 €8 185 €27 853 €969 €3 233 €4 455 €4 028 €6 488 €9 065 €36 761 €
Aktíva spolu201 316 €150 592 €137 598 €214 554 €173 242 €196 286 €156 667 €151 060 €125 190 €150 444 €95 811 €121 454 €71 254 €
Vlastné imanie126 626 €86 899 €82 249 €82 342 €79 134 €70 949 €43 096 €42 127 €38 894 €34 438 €30 410 €23 922 €14 857 €
Podané29. 6. 202630. 6. 202528. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 10. 202029. 6. 201927. 3. 201829. 6. 201729. 3. 201611. 2. 201517. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
717. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022627244
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Železničná 85/2, 017 01 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20353/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadeníod 2008
  • sprostredkovanie v oblasti obchoduod 2008
  • maloobchod a veľkoobchodod 2008
  • vývoj, výroba, predaj, projektovanie, montáž, údržba, revízia alebo oprava zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2009
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2009
  • fotografické službyod 2015
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 2025
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 36 tis. € · posledná 28. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Mesto PúchovRámcová servisná a kúpna zmluva—28. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025717. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 8. 2015Presun sídlaŽelezničná 85/2 Považská Bystricapredtým Robotnícka 4334 Považská Bystrica
  3. 25. 3. 2009Nový spoločníkTomáš Hlavčo, podiel 100 %
  4. 12. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44226977

SISLA tech, s. r. o. – tržby 243 tis. € – IČO 44226977