SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44229437

JBOTTO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2008
IČO
44229437
DIČ
2022631853
Sídlo
Agátová 2007/1, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ján Botto

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JBOTTO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 12. 6. 2008. Vo vedení firmy: Ján Botto. V roku 2025 mala firma tržby 230 tis. € (−16,6 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať791. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
230 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
+149 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+4 %2015+22 %2016−8 %2017−0 %2018+5 %2019+41 %2020−14 %2021+21 %2022+9 %2023+26 %2024+22 %2025−17 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,9 %
  • Najlepší rok
    2019, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,5 %
    +5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,2 %
    +58,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,5 %
    +11,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,6 %
    −8,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby229 620 €275 415 €225 932 €178 885 €164 834 €136 719 €158 560 €112 637 €107 481 €107 637 €117 278 €96 184 €92 233 €
Výsledok hospodárenia3 330 €−9 982 €8 216 €16 439 €10 421 €2 461 €29 515 €3 853 €1 354 €2 184 €18 704 €−1 678 €8 127 €
Aktíva spolu95 448 €120 783 €66 428 €81 788 €92 169 €112 521 €141 006 €55 730 €61 341 €77 301 €99 090 €44 899 €64 242 €
Vlastné imanie25 214 €21 884 €31 866 €50 510 €43 605 €55 626 €53 165 €27 503 €25 004 €25 834 €40 676 €21 972 €31 777 €
Podané7. 5. 20265. 5. 202513. 2. 202410. 3. 20236. 3. 202215. 3. 202117. 7. 202027. 3. 201919. 5. 201828. 3. 201729. 3. 201624. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
791. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
5 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Agátová 2007/1, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 21976/V
Základné imanie
21 500 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancia s odborným zameraním pediatrická kardiológiaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
39 zmlúv
spolu 11 tis. € · posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Mesto Spišská Nová VesDodatok č. 3 k zmluve o nájme nebytových priestorov č. 278/SF/20082 tis. €22. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025791. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 7. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 7. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2022Nový spoločníkMUDr. Ján Botto, podiel 100 %
  3. 12. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44229437

JBOTTO, s.r.o. – tržby 230 tis. € – IČO 44229437